Autor Wątek: [ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown  (Przeczytany 6632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mron

  • Gość
[ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown
« dnia: 26 Styczeń 2012, 08:22:11 »
Witam wszystkich

Może ktoś dobrze poinformowany w hyundai-u wie może czy zaczęli już produkcję koloru Cool Brown czy mają go tylko w sowiej ofercie.

Pozdr
Piotr

mmarcu

  • Gość
[ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2012, 19:31:05 »
W połowie ubiegłego roku (kiedy po raz pierwszy interesowałem się ix35) pokazywano mi na placu cool browna. Zatem raczej je produkują. Natomiast z tego co ja wiem, nowym kolorem w tym roku jest Cashemer Brown (i taki zamówiłem  :-) ).

mron

  • Gość
[ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2012, 14:11:55 »
Cytat: "mmarcu"
W połowie ubiegłego roku (kiedy po raz pierwszy interesowałem się ix35) pokazywano mi na placu cool browna. Zatem raczej je produkują. Natomiast z tego co ja wiem, nowym kolorem w tym roku jest Cashemer Brown (i taki zamówiłem  :-) ).


To że istnieją to ja wiem, tylko czekam na niego i czeka (nawet jeden w tym roku się pojawił tylko w innej wersji). A Cashmer Brown to już był dostępny nawet w zeszłym roku.

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
[ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2012, 14:36:31 »
Osobiście byłem wczoraj w ASO Hyundaia w Wałbrzychu. W tamtejszym salonie nie ma takiego koloru samochodu. Są inne , ale nie ten kolor. A ten jest najładniejszy. osobiście nie posiadam tego egzemplarza ( a chciałbym mieć ten kolor)........ :oops:  :oops:

rasti

  • Gość
[ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marzec 2012, 21:44:27 »
Witam,
ja kupiłem właśnie cool brown 6 marca w Krakowie i czkałem 5 dni na odbiór. Kolorek jest zajefajny. :shock:

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
[ix35 EL] ix35 w kolorze cool brown
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2012, 10:42:47 »
Cytat: "rasti"
Witam,
ja kupiłem właśnie cool brown 6 marca w Krakowie i czkałem 5 dni na odbiór. Kolorek jest zajefajny. :shock:


Moje gratulacje. Zazdroszczę tego kolorka :mrgreen:  :mrgreen: