Autor Wątek: zwiekszenie mocy -coupe / gdzie ??  (Przeczytany 2167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

buziunia85

  • Gość
zwiekszenie mocy -coupe / gdzie ??
« dnia: 14 Listopad 2009, 00:44:54 »
witam !!!

mam do Was pytanie i jednoczesnie prosbe o pomoc ...
gdzie w Pl moge zwiekszyc moc w coupe ... mam silnik 1.6 / 105 KM i uwazam ,ze to zedycowanie za malo dla mnie ;) .
filtr stozkowy juz zalozylam i za duzo to nie pomoglo ... odrobine czuje ,ale bez rewelacji ... moj znajomy zwiekszyl sobie w volvo ... dzwonilam do tych ludzi ,ale stwierdzili ,ze w hyundai nie robia tego ;/ no i troche sie zasmucilam :(

pozdraawiam i buziole dla Was !!!! ;)

harabin

  • Gość
zwiekszenie mocy -coupe / gdzie ??
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopad 2009, 01:42:34 »
Z mojej strony krótka odpowiedź: zmień silnik na 2.0 140km który po małych modach może jeszcze mieć troszkę więcej mocy. Jeśli stożek masz jakiś tani i mały to lepiej zmień spowrotem na normalną puszkę z filtrem.

dyzio007

  • Gość
zwiekszenie mocy -coupe / gdzie ??
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopad 2009, 16:07:52 »
zmien olej filtry i paski i napisz ile chcesz wydac.

rufuz

  • Gość
zwiekszenie mocy -coupe / gdzie ??
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopad 2009, 16:27:01 »
Cytat: "harabin"
Z mojej strony krótka odpowiedź: zmień silnik na 2.0 140km który po małych modach może jeszcze mieć troszkę więcej mocy. Jeśli stożek masz jakiś tani i mały to lepiej zmień spowrotem na normalną puszkę z filtrem.


dokładnie tak jak napisał kolega powyżej
ja własnie tak robie choc uprzedzam ze nie sa to rzeczy tanie: wymiana walkow, kolo zamachowe, sprzeglo, zawieszenie, dolot, wydech, elektronika uffff itd, itd... grzebanie w 1.6 to masakra tym bardziej ze po mocy widac ze to nie jest DOHC. Zamiana na 2.0 DOHC plus mody dadza gdzie około 180KM a koszta wyjdą wieksze niz cena samego auta z wymiana zawieszenia na jakies dobre nie starczy 15 tys :-D