Autor Wątek: Szarpanie na wolnych obrotach , gubienie zapłonów ?  (Przeczytany 3618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

biekrs-tours

  • Gość
Szarpanie na wolnych obrotach , gubienie zapłonów ?
« dnia: 15 Sierpień 2014, 08:08:08 »
WItam wszytskich , w moim xg ku w zasadzie od poczatku był ten problem _ szarpie na wolnych , czyć jakby wypadały zapłony , czujnik wału nowy , nowe świece , kable, 3 cewki ...w hyundai u w bielsku nie moga dojsc co to jest .  może jesteście mi w stanie pomóc , ew. podać tel , adres warsztatu , który sie może tego podjąć.
byłbym bardzo wdzięczny . Bartek

Offline radost

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
Szarpanie na wolnych obrotach , gubienie zapłonów ?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2014, 22:30:47 »
Możesz sprawdzić po ciemku gdzie iskry chulają. To nic nie kosztuje. Tylko trzeba oko oswoić z ciemnością tak z 10 min. Przewody byle jakie to świecą nawet nowe tym bardziej do lpg warto zainwestować w lepsze. Ja polecam kalbe ngk.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Szarpanie na wolnych obrotach , gubienie zapłonów ?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień 2014, 17:10:15 »
Biekrs-tours dodaj tag do tematu.

defender118

  • Gość
Szarpanie na wolnych obrotach , gubienie zapłonów ?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2014, 14:20:36 »
Ja juz 2 lata walcze z tym i poki co nadal obroty faulją.Na wolnych czyli N latają o jakies 30obr +-. Na D jest duzo lepiej i jak włącze klime jest tez git.Zmieniłem juz praktycznie wszystko prócz silniczka regulowanej długości kolektora ssacego.Nawet go rozbebeszyłem w celu oglądnięcie i faktycznie przekładnia slimakowa jest zjechana.Pokazuje mi sie błąd przjesciowy silniczka kolektora ssacego.Ale poki co nie znalazłem tego silniczka luzem a z całym kolektorem za 500zł to mam w D.....

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Szarpanie na wolnych obrotach , gubienie zapłonów ?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2014, 20:51:40 »
Biekrs-tours dodaj tag do tematu wg poniższej metody.