Autor Wątek: [Sonata EU4] Centralny zamek i kierunkowskazy. Świeci tylko  (Przeczytany 7333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marcin107

  • Gość
[Sonata EU4] Centralny zamek i kierunkowskazy. Świeci tylko
« dnia: 25 Styczeń 2012, 18:28:08 »
Witam, mam drobny problem z kierunkowskazami przy uzbrajaniu alarmu. Jak naciskam przycisk Otwórz bądź zamknij samochód to świeci się tylko prawa strona kierunkowskazów a lewa nie. Na konsoli również pokazuje się tylko prawa strzałeczka a lewa nie. Migacze działają, w lewo w prawo, awaryjne też normalnie, alarm też działa, jedynie ten mały szczegół z centralnym. Nie mogę dojść o co chodzi, mimo, że to nie przeszkadza to drażni oczy.

szk3

  • Gość
[Sonata EU4] Centralny zamek i kierunkowskazy. Świeci tylko jedna strona :/
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2012, 08:38:13 »
Miałem coś podobnego w Lantrze J1, najpierw świecił jeden kierunek, później oba i nieraz się "zawieszały" i świeciły cały czas. W moim przypadku był to jakiś przekaźnik od alarmu (nie pamiętam jaki niestety). W Lantrze znajdował się schowany dosyć głęboko pod kierownicą.

Marcin107

  • Gość
[Sonata EU4] Centralny zamek i kierunkowskazy. Świeci tylko jedna strona :/
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2012, 19:33:20 »
Tam był fabryczny alarm z centralnym? Bo u mnie jest od nowości "Hyundai security system"

szk3

  • Gość
[Sonata EU4] Centralny zamek i kierunkowskazy. Świeci tylko jedna strona :/
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2012, 14:57:33 »
Tak, był w niej fabryczny alarm wraz z centralnym.

Marcin107

  • Gość
[Sonata EU4] Centralny zamek i kierunkowskazy. Świeci tylko jedna strona :/
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Styczeń 2012, 23:36:25 »
To muszę poszukać tej centralki, podejrzewam, że jeden z przewodów się poluzował, bo czasem zdarzyło się, że kierunkowskaz działał. Tylko niewiem gdzie ona jest i jak wygląda w Sonacie, patrzyłem przy kolumnie kierownicy, ale tam jest ogrom kabli, połączeń i przekaźników i wszystko zabudowane..

tocw

  • Gość
[Sonata EU4] Centralny zamek i kierunkowskazy. Świeci tylko jedna strona :/
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Kwiecień 2012, 22:13:44 »
Cytat: "Marcin107"
To muszę poszukać tej centralki, podejrzewam, że jeden z przewodów się poluzował, bo czasem zdarzyło się, że kierunkowskaz działał. Tylko niewiem gdzie ona jest i jak wygląda w Sonacie, patrzyłem przy kolumnie kierownicy, ale tam jest ogrom kabli, połączeń i przekaźników i wszystko zabudowane..

U mnie w 99r Sonacie ta centralka była tu