Autor Wątek: Audio Video  (Przeczytany 2980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Carexpert

  • Gość
Audio Video
« dnia: 09 Listopad 2009, 22:29:31 »
Witajcie!
Mam i30 CV z 2008 jeden z pierwszych w kraju i pierwszy sprzedany w Łodzi wiec mam schowek centralnie na desce rozdzielczej. W jakiejs tam wersji niedostepnej u nas w kraju jest tam ponoc navigacja fabryczna. Czy ktos to moze widzial? Wie jak to dziala na jakim systemie jakie ma funkcje gdzie i za ile to mozna nabyc?
Czy wy tez macie wrazenie ze salony sprzedarzy Hyundaia sa w tyle jesli chodzi o dodatki i gadzety do samochodow?
Inne marki maja swoje koszulki parasolki schowki spojlery i inne bajery na salonach a tu lipa nic nie ma katalog jest marny i nic w nim nie ma.

medive

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2009, 20:14:54 »
http://www.allegro.pl/item796423544_radio_hyundai_i30_nawi_mp3.html

http://www.allegro.pl/item798615801_hyundai_i30_radio_nawi_mp3_oryginalne.html

to jedyne co znalazłem na allegro ale to raczej od starszych modeli co do radia z nawigacją na razie nic konkretnego nie wyłapałem

Carexpert

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2009, 22:27:44 »
To drugie to takie jak mam a to pierwsze mnie nie interesuje bo mnie chodzi o monitor do navi co jest na gorze deski zamiast schowka centralnego.

Animek

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad 2009, 15:51:40 »
Carexpert, jesli masz tam klapke otwierana da rade tam wcisnac monitor 5" bez obudowy i wlasnorecznie to wykonczyc zywica badz zakupic klapke dostosowana do nawigacji mozna ja dostac w ASO i wtedy przymierzać monitory badz gotowe nawigacje pod wyglądem wielkościowym ekranu

Carexpert

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2009, 21:18:04 »
Wiesz o to mi by chodzilo ale w moim ASO nie moga mi zadnej takiej obudowy czy tymbardziej nawigacji znalezc. W koreii maja takie ze wszystkim 4 rozne modele i nawet do 7 cali ale niestety wtedy juz na stale bez mozliwosci skladania co w realiach naszego kraju nie wchodzi w gre. Klapke mam otwierana bo to pierwszy I30CW sprzedany w moim miescie i jeden z pierwszych w kraju bo kupiony zaraz po premierze wiec mam swiatla w chromie i na desce wlasnie zamykany schowek czego modele robione w czechach juz nie maja.

Animek

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Listopad 2009, 09:38:29 »
Carexpert, jestes z lodzi trzeba sie spotkac i cos sie wymysli :) nie jedna zabudowe i przerobke konsoli robilem w aucie ;)

a tobie chodzi o to navi :) da sie tak zrobic tylko torche czasu i pomierzyc co sie tam wcisnie :)

schowek dostaniesz na smiglego rydza przy przybyszewskiego w ASO moga ci zamowic koszt okolo 200 -250 zł o to sie pytalem bo bylem zainteresowany kupnem i 30 ale ze wzglegu na ich raty jestem zmuszony kupic cos tanszego bo przeplacic 12 tys w 3 lata to przegiecie straszne


Carexpert

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Listopad 2009, 11:16:40 »
To jest ten orginal? Maly... A co on potrafi jakie ma funkcje? To ty Animek, robisz w tuningu i robisz zabudowy? Fajnie. Mnie sie takie cos podoba ale to sie nie sklada raczej jest na stale. http://www.doctc.com/bemarket/shop/index.php?pageurl=page_goodsdetail&uid=24630&part_code=174001004. Ja mam schowek bo mam auto jeszcze przed produkcja w czechcach. Mam wiec schowek ktory do niczego nie sluzy. Chcialbym go wykorzystac wlasnie na cos takiego. Chcialbym miec tam AutoMape wiec musialo by to na Windowsie pracowac do tego przydalo by sie wejscie na dvd by ogladac filmy i wejscie na kamere cofania. To takie moje marzenie choc nie wiem czy kasy mam wystarczajaco duzo...

Animek

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Listopad 2009, 12:32:11 »
ja ci pokazalem jak to wyglada w oryginale ta dolna czesc mozesz kupic w aso a przykrywke wykozystac do wklejenia navi
nie siedze w zabudowach i nie robie tego zawodowo :)
raczej siedze w caraudio i nie raz trzeba ingerowac bylo w deske rozdzielcza
wsyztsko zalezy ile miejsca tam jest do wykozystania i co mozna tam wcisnac
zawsze mozna wstawic tam sam ekran a reszte instalacji zamontowac w schowku
kwestia sprawdzenia dostepnosci miejsca i tyle

edit
to co pokazujesz to jest monitor od X5 z BMW ktory tez mozna tak wpasowac ;-)
wszystko zalezy od miejsca i zasobnosci portfela

Carexpert

  • Gość
Audio Video
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Listopad 2009, 12:41:57 »
to sa uniwersalne monitory made in korea wlozone w obudowe dydykowana do i30 Monitor jest zupelnie innej firmy.