Autor Wątek: S coupe przerywa, kłopot z szybami  (Przeczytany 4024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skali1991

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Listopad 2009, 17:03:00 »
jagiza, Dzięki za porade ;)

Odnośnie tych durnych plastikowych zaczepów też troche wiem po ostatniej rozbiórce, poprostu masakra :-/

skali1991

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Listopad 2009, 22:10:54 »
Z licznikiem walczyłem ok 20 minut.. poprostu masakra ;/ robiłem wiele samochodów, bo jestem 'początkującym' mechanikiem, ale żeby w takich miejscach były pochowane śrubki to szok xD

Jedno zabezpieczenie z boczków w drzwiach mi puściło i gdy zamykam drzwi, boczek wyrywa sie na jednym mocowaniu i niezbyt ładnie to wygląda oraz drzwi sie ciężko zamykają ;/
Ale poradziłem sobie z tym montując pięknie zamaskowanego wkręta i jak narazie wszystko sie trzyma ;DD

Mam jeszcze pytanko.. Czy w waszych Scupejkach też sie tak lipnie trzyma konsola centralna?? :?: Mówie o tym plastyku. Dokładniej:


Mi to całe lata, jest nie przymocowane, a nie widać tam żadnych zaczepów ;/

Pozdrawiam.. :)

maspex

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Listopad 2009, 00:10:45 »
wyciagnij ten plastyk to zobaczysz,ze sa zatrzaski ,ale jak ktos wczesniej to wyciagal to mogl zgubictakie blaszki metalowe i dlatego nie trzyma



ps. uwazaj na ten przedluzasz 12v...ja tak mialem CB podlaczone i zaczelo sie jarac przy wtyczce od tego przedluzacza

ps2. widze,ze tak samo Ci odchodzi deska rozdzielcza jak u mnie i masz takie same swietne dywaniki jak ja przy kupnie z niemiec mialem :D odrazu wymienilem na..dywaniki z tesko :P

skali1991

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Listopad 2009, 15:57:41 »
Wyciągałem i widać jakieś miejsca na zatrzaski, ale nie ma żadnych blaszek i nie wiem co z tym wykombinować ;/

Cytuj
maspex,
ps. uwazaj na ten przedluzasz 12v...ja tak mialem CB podlaczone i zaczelo sie jarac przy wtyczce od tego przedluzacza

Też miałem tam do niedawna podlączone CB, ale CB sprzedane, więc przedłużacz z wtyczkami też poszedł na sprzedaż ;P

Cytuj
ps2. widze,ze tak samo Ci odchodzi deska rozdzielcza jak u mnie i masz takie same swietne dywaniki jak ja przy kupnie z niemiec mialem :D odrazu wymienilem na..dywaniki z tesko :P

Dywaniki są cool ;DD Pseudo aluminiowe ale co tam, przynajmniej się nie ślizga po materiale jak inny zestaw który mam, wiec narazie je zostawie ;P

skali1991

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Listopad 2009, 21:15:12 »
Witam ponownie..

Dziś odpaliłem Hultaja, pochodził chwile (ok 10 s) i włączyłem światła mijania.. Momentalnie zgasło podświetlenie tablicy rozdzielczej (licznika), a potem zauważyłem że nie ma także tylniego lewego światła mijania/stopu. Co mogło sie stać? :-/
Sprawdzałem bezpieczniki, wszystkie OK, żarówka z tyłu także dobra, nie przepalona. Przy podświetleniu licznika jeszcze nie sprawdzałem, ale powinny być dobre..

Co to moze być? :-(

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

maspex

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Listopad 2009, 23:24:12 »
masz zwarcie, najprawdopodobniej robiles cos przy radiu,jakis kabelek pod napieciem sobie tam lata tam

bezpiecznik od podswietletnia masz obok zbiorniczka wyrownawcznego(tam masz skrzyneczke jeszcze z bezpiecznikami), t/lamp chyba to bedzie,pozdrawiam

Cendra

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Listopad 2009, 08:41:33 »
bezpiecznik sprawdź jeszcze raz, mi tak się działo jak w Ponym źle podłączyłem radio, ale wtedy mi paliło bezpiecznik

psy si tec

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Listopad 2009, 11:15:04 »
mi sie tak dzialo jak mialem przepalone styki od dlugich...ymienilem kombajn i po sprawie

skali1991

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Listopad 2009, 15:10:55 »
Dzięki wielkie, macie racje z tym bezpiecznikiem, wczoraj go znalazłem, okazało sie że jest spalony. pali nawet 30A bezpiecznik jak włącze postojówki ;O
Wczoraj go zawatowałem, odpaliłem auto, włączyłem postojówki, a nagle sie pojawił dymek spod skrzynki bezpieczników koło zbiorniczka wyrównawczego :-/

Zaraz zobacze z radiem, najlepiej je całkowicie odłącze i sprawdze czy nie pali bezpieczników na postojówkach :-x

skali1991

  • Gość
S coupe przerywa, kłopot z szybami
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Listopad 2009, 18:38:36 »
Jednak okazało się ze wina tkwi w radiu ;D Pamiętam że kiedyś jak montowałem nowe radio był tam jeden niezailozowany przewód, niewiedziałem że to prądowy, więc go zostawiłem xD
I okazało się że to on był całym winowajcą, bo dotykał masy. Na szczęście teraz jest wszystko dobrze, przewody po izolowane, podświetlenie licznika tj. światła postojowe świecą bez zarzutu :-D