Autor Wątek: problem z silnikiem  (Przeczytany 1489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tjumek

  • Gość
problem z silnikiem
« dnia: 21 Październik 2009, 20:24:29 »
Witam, mam taki mały problem z silnikiem w s-coupe. (1.5 93r) Auto na jałowym chodzi normalnie ładnie wchodzi na obroty. Gdy jadę i daje 1 i gaz to idzie równo 2 i gaz to tez ale już jak dam 3 ,4 ,5 to go przymula. Lekko go rwie ale tak naprawdę lekko...Cięzko wchodzi powyżej 3 tys obr. i czasem pryknie z rury. Auto stało nie używane około 3-3.5 miesiąca ale było w miarę regularnie odpalane. Co to może być? jedni mówią że to filtr, inny że pompa się zawiesiła, albo wtryski, i że może to być ciśnienie paliwa za małe. pozdrawiam..

Tigersoft

  • Gość
problem z silnikiem
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2009, 22:03:24 »
to moze byc wszystko i nic
. masz GT czy LS ?
moze byc ze filtry bo miałęm podobnie, mogą byc tez przewody, swiece, kopulka palec. za mało danych przedmuchaj filtr powietrza i zobacz to nic nie kosztuje albo go wyjmij i zobacz czy bedzie tak mulił.

Hants

  • Gość
problem z silnikiem
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Październik 2009, 20:58:20 »
Przytkany katalizator?

maspex

  • Gość
problem z silnikiem
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Październik 2009, 22:28:08 »
ja bym zalal VPowera Racing z 5 litrow i na tym go pooral,bo pewnie wtryski mogly sie zapiec,woda w ukl. paliwowym, wilgoc itd

psy si tec

  • Gość
problem z silnikiem
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Październik 2009, 15:37:54 »
Dzisiaj przy okazji czyszczenia przeplywomierza porobily sie cuda z autem..Wszystko ladnie wyczyscilem i stalo sie to co kolega tjumek napisal...

W przeplywomierzu jest ta metalowa klapka..nie wiem czy ma byc ustawiona recznie czy to tj pisaliscie przy okazji serwo.Ustawilem wiec klapke na jakies 3/4 i wszystko zaczelo chodzic...aleeee: teraz jak podlacze serwo to : auto gasnie na jalowym i jak sie dodaje gazu to muli az zgasnie

tj jezdze znow bez serwo ale jestem juz blisko zagadki. Czy myslicie ze to przeplywomierz??? :?: :?: :?: