Autor Wątek: [Lantra J2] Centralny zamek przestał działać.  (Przeczytany 6634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majsterek85

  • Gość
[Lantra J2] Centralny zamek przestał działać.
« dnia: 22 Styczeń 2012, 20:27:08 »
Witam!! Mam problem. Wracając z pracy wieczorem zamknąłem auto i wszystko było OK. Następnego dnia rano centralny już nie śmigał i zostało mi otworzyć wszystkie drzwi ręcznie. Bezpieczniki wszystkie sprawdziłem i jest OK. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje to proszę o pomoc

Offline waldi678

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 95
[Lantra J2] Centralny zamek przestał działać.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2012, 08:21:56 »
Hej. Może centralka od strony kierowcy się uszkodziła, a próbowałeś od strony pasażera otworzyć kluczykiem? U mnie można centralny uruchomić od strony pasażera również.Możesz jeszcze sprawdzić cięgna od zamka do centralnego ,ale to się wiąże ze zdejmowaniem tapicerki w drzwiach.

majsterek85

  • Gość
[Lantra J2] Centralny zamek przestał działać.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Styczeń 2012, 18:31:50 »
od strony pasażera mogę otworzyć tylko jedne drzwi, nie wiem jak było wcześniej bo nie było mi to potrzebne, jak tylko bedzie ladna pogoda to zobacze pod tapicerke i poszukam problemu

[ Dodano: 2012-01-28, 19:58 ]
pozdejmowałem tapicerke z drzwi i chyba jest centralka uszkodzona, cięgna są ok. Zastanawiam sie jeszcze czy nie ma gdzieś schowanej głównej centralki odpowiedzialnej za wysłanie sygnału do pozostałych drzwi

Offline waldi678

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 95
[Lantra J2] Centralny zamek przestał działać.
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2012, 15:01:14 »
Raczej chyba nie ma ,ten od strony kierowcy jest sterującym i dlatego od niego wychodzi więcej kabli, które dają impuls do pozostałych drzwi

tomek27

  • Gość
[Lantra J2] Centralny zamek przestał działać.
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2012, 22:22:09 »
Cytuj
Centralny lantra j2


centralny, ale co centralny. popraw tytul

Cytat: "waldi678"
U mnie można centralny uruchomić od strony pasażera również


wiec masz zakladany centralny poza fabryka lub ktos wsadzil do drzwi pasazera mastera.
oryginalnie centralny zamek otwiera wszystkie dzwi tylko od strony kierowcy.

uszkodzony sterownik.

Offline waldi678

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 95
[Lantra J2] Centralny zamek przestał działać.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Styczeń 2012, 07:28:51 »
Być może niezaglądałem bo działają :-P