Autor Wątek: [Lantra J2] Świst na 5 biegu i ogólnie mała renowacja  (Przeczytany 1947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arizz33

  • Gość
[Lantra J2] Świst na 5 biegu i ogólnie mała renowacja
« dnia: 12 Kwiecień 2014, 15:13:22 »
Witam jestem już rok posiadaczem Lantry 99 rok i jak na razie śmiga i ogólnie teraz wychodzi mi ubezpieczenie i postanowiłem usunąć kilka usterek i tu mam do was pytanie.

1.Jak dodaje gazu na 5 biegu ( tylko między 70 a 100 km/h , potem ustaje i cichnie ) to coś świszczy tak od strony kierownicy gdzieś , a jak puszczę gaz na 5 biegu to jest tak jakby jakaś zębatka się haczyła czy coś

2.Przy odpalaniu na rozgrzanym silniku np jadę do sklepu na 10 min wychodzę i chcę odpalić to tak się męczy jakby i trzeba poczekać z 5 sekund zanim odpali , na zimnym  odpala od strzała ( wina akumulatora ? )

3. Jak albo gdzie mogę dobrze naprawić szyby przednie żeby elegancko się otwierały i zamykały bo teraz wchodzą krzywo i muszę je dopychać


Forumowicze pomożecie ? :)

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Świst na 5 biegu i ogólnie mała renowacja
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwiecień 2014, 11:16:34 »
1) Łożysko, sprzęgło hmm mało informacji
2) Czujnik temperatury, zawór zwrotny paliwa przed listwą, czujnik położenia wału...
3) Do wymiany lub regulacji prowadnice, mocowanie szyby do mechanizmu podnośnika, do sprawdzenia,wymiany uszczelki prowadzące...