Autor Wątek: [scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca  (Przeczytany 1614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgierd000

  • Gość
[scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca
« dnia: 26 Lipiec 2008, 23:44:23 »
Mam problem cisnę przycisk na podnoszenie szyby od strony kierowcy i nic sie nie podnosi. Chalas slysze ze mechanizm działa zdjąłem tapicerkie szybe podnioslem do gory i nacisnąlem żeby sie zamykala to szyba szla w dół ale w ogóle sie nie trzyma na gorze. Musiałem kijem przyblokować co mam robić?

Witek: Błędy

maspex

  • Gość
[scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2008, 00:06:40 »
standard,polamalo sie koleczko w prowadnicy,caly mechanizm musisz kupic,bo samego koleczka nie dostaniesz..mialem to samo jak kupilem,kij bym wlozony.

olgierd000

  • Gość
[scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec 2008, 10:11:28 »
wiecie może czy da sie jakis uniwersalny zestaw zamontowac? Czy musi byc oryginal?

BartBartez

  • Gość
[scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec 2008, 10:50:26 »
Kiedyś kupiłem używke od 1 gen(inne wykonanie ale pasuje) za 50 zł - cały mechanizm

maspex

  • Gość
[scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec 2008, 10:51:52 »
musi byc orginal,uniwersalny to by pasowal jakbys na korbke mial, na allegro poszukaj to nawet za 50zl znajdziesz caly zestaw...albo wiesz co?? wymontuj caly mechanizm...moze sie okazac,ze inne koleczko Ci poszlo niz u mnie,to bym Ci podeslal...tylko fote zrob,pozdrawiam

BartBartez

  • Gość
[scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lipiec 2008, 10:59:51 »
Nie opłaca się naprawiać. ja swój mechanizm naprawiałem 3 razy co 2 tygodnie

Offline Brt

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 867
[scoupe] elektryczne szyby szyba opadla i nie wraca
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lipiec 2008, 12:15:15 »
popieram przedmówce, musi być oryginalne... ja próbowałem różnych sposobów i skończyło sie na wymianie