Autor Wątek: [Getz TB] dorabianie kluczyka (alarm, imo, centralny)  (Przeczytany 1670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bobza

  • Gość
dorabianie kluczyka (alarm, imo, centralny)
« dnia: 17 Wrzesień 2009, 11:23:10 »
Witam Kolegów
Prosił bym o pomoc i o informacje właśnie kupiłem Getza (rocznik 2005) niestety tylko z jednym kluczykiem, wiadoma sprawa że trzeba dorobić kolejny.
Kluczyk mam zwykł a przy nim pilot o taki: http://allegro.pl/item735986124_obudowa_pilota_fox_2_przyciski_bateria_varta.html (nie wiem czy to pierwszy kluczyk czy drugi bo słyszałem że hyundai różne te kluczyki daje)
Z pilota otwieram centralny (migają kierunki) jak mi powiedziano spięte jest to wszystko z alarmem, dzwoniłem do ASO koszt dorobienia to około 240 zł (140 surówka i 100 kodowanie). Dzwoniłem też tej firmy z aukcji są dealerem Foxa na Polskę mogą mi przysłać taki piloci za 80 zł do samodzielnego kodowania wraz z instrukcją ponoć prosta sprawa wystarczy podłączyć kabel serwisowy i gotowe.
Moje pytanie czy ktoś już coś takiego robił czy to rzeczywiście da rade zrobić samemu?
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2020, 22:16:17 przez Brt »

andwu

  • Gość
dorabianie kluczyka (alarm, imo, centralny)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2009, 09:27:29 »
Jeśli chodzi o pilota - tak jest to łatwa sprawa z nauka , a jesli chodzi o kluczyk to musisz to zrobic w serwisie jesli znasz kod PIN kluczyka lub tak jak ja zrobiłem (nie znałem kodu PIN)w prywatnym punkcie dorobili kluczyk i wgrali oprogramowanie.
Pozdro AndWu

bobza

  • Gość
dorabianie kluczyka (alarm, imo, centralny)
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik 2009, 18:16:27 »
Dzięki za informację zamawiam pilota i zobaczymy.
Pozdrawiam