Autor Wątek: [Getz] [Getz] Zbite lusterko :(  (Przeczytany 8478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kurako

  • Gość
[Getz] Zbite lusterko :(
« dnia: 19 Styczeń 2012, 11:07:44 »
Witam, mam problem, ktoś na parkingu wziął i mi pękł lusterko prawe. Zastanawiam się jak je wymienić, bo na allegro same szybki są nie drogie, ale mam podgrzewane te lusterka.. Jak wyciągnąć z tej plastikowej obudowy lusterko i jak zainstalować nowe? Dodam, że mam elektryczne szyby. Mógłby ktoś podać jakiś łopatologiczny sposób na zrobienie tego?

edit: Aż mam ochotę poprawić całe to dziwaczne wyrażenie "ktoś mi pękł" na "ktoś mi uszkodził/zbił", ale zostało to już skomentowane, więc zostawiam. Zatem skupiłam się na błędzie w samej formie czasownika. "Pękł", nie "pęknął"! (; Pozdr. tekla
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2020, 17:56:23 przez Brt »

Offline Yaro

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1007
Re: Zbite lusterko :(
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2012, 11:11:53 »
Cytat: "Kurako"
ktoś na parkingu wziął i mi pęknął lusterko prawe.

Co zrobił :?:  :-/

Kurako

  • Gość
[Getz] Zbite lusterko :(
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2012, 11:15:27 »
no zbił lusterko... tylko ze zostało na miejscu i jest tylko pęknięte :P

Leszek_S.

  • Gość
[Getz] Zbite lusterko :(
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Styczeń 2012, 12:29:05 »
No naoglądał się Kubusia Puchatka, któremu ktoś pęknął balonik :mrgreen: a na poważnie to lustereczka są na zatrzaskach i można je wydłubać, ale nie wiem jak z ogrzewaniem... mnie przy dużym mrozie kiedyś samo pękło :shock: w Lantrze, ale tam nie miałem podgrzewanych lusterek :-/ współczuję

Kurako

  • Gość
[Getz] Zbite lusterko :(
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2012, 15:08:48 »
matę grzewczą mam do podgrzewania więc nie ma problemu, ale chciałbym jakoś wykorzystać tą fabryczną mate :P

Fazi

  • Gość
[Getz] Zbite lusterko :(
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Styczeń 2012, 23:05:17 »
Kurak, poszukaj na allegro. Któryś z gości co wystawia takie maty miał opisany sposób wymiany takiego żdżadełka  ;-) Jak dobrze pamiętam jedne są właśnie na jakieś zatrzaski a drugie klejone. Co do wykorzystania mat które masz, to poleciłbym ci poszukać po prostu wkład z już naklejoną taką matą.

Kurako

  • Gość
[Getz] Zbite lusterko :(
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Styczeń 2012, 08:12:38 »
juz zamówiłem, zwykłe szkło i będe kombinował :D

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Getz] Zbite lusterko :(
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Styczeń 2012, 20:27:34 »
1
2
3
 4
 5
6