Autor Wątek: Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo  (Przeczytany 5309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pyros

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Wrzesień 2009, 23:32:23 »
Hehe i pomysleć że kiedyś chciałem zamienić mojego LS'a na GT :shock: Nie pamietam kto mnie od tego odwiódł na forum(jeszcze wtedy motonews)ale ma u mnie duze piwo ;-)

harabin

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Wrzesień 2009, 02:39:38 »
Jak się kupi normalne GT to naprawdę widać różnicę w porównaniu do LS(też go miałem) w samej jeździe jak i przyśpieszeniu naturalnie :D Żeby kupić dobre GT to trzeba je sobie sprowadzić a nie od Polaka kupywać.

Prawda jest taka że prawie wszystkie GT to już szroty bo łebki to kupują dają w pi..dę silnikowi i potem go odrazu gaszą bo trza na piwo lecieć.

Ja swojego jednak szybko nie sprzedam bo jak widzę ceny utrzymanych modeli rosną a szrotów i powypadków coraz więcej na allegro i w ANONSE też. Za dobrego(niekoniecznie) GT trzeba dać 5000zł i tyle wolałem dać mimo że w podobnej cenie kupi się może młodszy i mocniejszy samochód ale na pewno nie będzie to już taki oryginał jak S-coupe których w Polsce jest naprawdę mało :-P i to że każdy kto próbuje się z nim przetestować nie wie co tak naprawde ma pod maską, dużo razy widziałem tą niepewność na twarzy. :-P

Tigersoft

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Wrzesień 2009, 17:52:37 »
mnie najbardziej rozwala jak z kims kawałem potnę się po mieście jak sie pyta: co masz pod maską, na pewno nie mniej niż 2.0 ?? :))))) hehe a ich mina jest bezcenna jak mówię ze to 1,5 , zwłaszcza jak przegrany miał 2.0 :)))) no to jest bezcenne :)))

adam2701

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Wrzesień 2009, 18:57:39 »
No dzisiaj wziąłem od kumpla od LS kolektor wydechowy i kolektor ssący
http://img524.imageshack.us/i/hyundai.jpg/ tutaj te części są widoczne
teraz mnie zastanawia przepływomierz w LS ma 4 kable a w GT ma 6 czyli chyba zostawić od GT sonda ma kabel jeden podwójny i jeden pojedynczy w GT ma jeden wtyczkę w tym trzy kable ??? czy może zmienić całą elektrykę bo kumpel też ma co mi radzicie ?? czy mo wymontowaniu turbo będzie mniej palił ??

Pyros

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Wrzesień 2009, 20:08:01 »
Cytat: "harabin"
Ja swojego jednak szybko nie sprzedam

To zaprezentowałbyś swoją perełkę w dziale "Nasze Hyundaie" a nie ukrywasz go :-P

Tigersoft

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Wrzesień 2009, 20:21:14 »
zostaw przepływomierz od GT.
sonda od gt ma podwójną kostkę plus pojedynczy kabel. elektryki nie musisz zmieniac, za duzo roboty i niepotrzebna
powinien mniej palić :)

adam2701

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Wrzesień 2009, 20:22:19 »
jutro porobie foto i wrzucę:)

harabin

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Wrzesień 2009, 00:37:44 »
Cytat: "Pyros"
Cytat: "harabin"
Ja swojego jednak szybko nie sprzedam

To zaprezentowałbyś swoją perełkę w dziale "Nasze Hyundaie" a nie ukrywasz go :-P


Heh jak będę w polsce, tylko jeszcze muszę wprowadzić parę drobnych modyfikacji(dystanse, szersze oponki, może szybki, tłumiczek), bo na wygląd tak naprawdę wpływają detale ;p

Tigersoftmasz rację :D

Widok młodzików ze wsi w odstawianej Calibrze.............bezcenny <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>

adam2701

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Wrzesień 2009, 06:51:28 »
hehe też mam calibrę inaczej mój brat eno eno :P ale z hyundaiem sie nie ścigałem :P ale do 220 idzie jak chce:P

Tigersoft

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Wrzesień 2009, 20:16:30 »
zaczęłem już akcję odturbiania hultaja :)))) jak odpoczne to zdam pierwszą częśc relacji :)

Cibor

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Wrzesień 2009, 21:11:22 »
A nie lepiej sprzedać GT i kupić LS.... ?? ;|

Kucol

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Wrzesień 2009, 21:17:02 »
w przypadku Tigera to nie bo ma silnik po kapitalnym remoncie wiec oleju nie bierze i wie co ma :)

Tigersoft

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Wrzesień 2009, 22:17:33 »
Cytat: "Kucol"
w przypadku Tigera to nie bo ma silnik po kapitalnym remoncie wiec oleju nie bierze i wie co ma :)


dokłądnie - silnik po kapitalce i wytrzymalsze bebechy pod turbo jak np wzmacniana panewki, mozniejszy pasek rozrządu itp, lekkie koło zamachowe, nowe przewody WN, palec, kopułka, świece, głowica po kapitalce, nowa pompa paliwa, nowe przeguby, wszystkie gumy w zawieszeniu, dystanse na koła, nowe szczeki ham, klocki, tarcze i długo by sie jeszcze rozpiywać, tyle kasy wtopionej ze szok, a jakbym zmienił na LS to znów musiał bym inwestować, a tak sprzedam turbo i kilka groszy bede miał, koszt przeróbki z GT na LS to narazie 100 zł kolektor LS, 7 zł uszczelka jedna, 5 zł uszczelka druga, spawanie i inne przeróbki samodzielne :)
poza tym ze wiem co mam to on i tak bedzie lepszy, szybszy i mocniejszy na podzespołach GT niż zwykły LS :) a robie tak, ze jak potem moze lepsze turbo zdobede to wsadze je w ciągu godzinki :)))) robie tak ze szybko bede w kazdej chwili mógł zrobic z niego znów GT i LS kiedy chce :)

adam2701

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Wrzesień 2009, 18:37:37 »
No to może wrzucisz foty ze swojej przeróbki bo też się zamierza do tej przeróbki już potrzebne elementy mam

harabin

  • Gość
Strasznie bierze olej pomocyyy Scoupe 1.5 Turbo
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Wrzesień 2009, 13:57:57 »
Cytat: "adam2701"
No to może wrzucisz foty ze swojej przeróbki bo też się zamierza do tej przeróbki już potrzebne elementy mam


Już parę dni jest na forum w 2 miejscach tak więc poszukaj <czytaj>