Autor Wątek: Dojazdowka do sonaty  (Przeczytany 1691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bzyk

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« dnia: 20 Sierpień 2009, 11:20:00 »
Witajcie, ma ktos z Was dojazdowke, zamiast pelngo kola ?? Jaki jest rozmiar felgi ?? Pisze tu glownie o sonacie 2000-2005 okres produkcji... bo wacham sie, czy przed wyjazdem na dluuugggiii i dalllleki urlop nie zakupic, celem oszczedzenia miejsca w bagazniku (BUTLA :( LPG )

pozdrawiam bzyk

Hants

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2009, 10:36:06 »
Pomysl o tym sprayu do wypelnien - dziura w oponie, statystycznie rzecz biorąc, zdarza sie raz na 6 lat :-)

Osobiscie jezdze bez zapasu - mam za to full assistance :-)

Roman_d

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2009, 10:52:58 »
Osobiście też zamieniłem oryginalną zapasową oponę na dojazdówkę. Zajmuje znacznie mniej miejsca w bagażniku - ale jeszcze nie znalazłem dla niej odpowiedniego miejsca. narazie tak sobie leży. Oznaczenia z opony to T125/D15 95L

bzyk

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Sierpień 2009, 10:05:42 »
Super dzieki... poszukam takiej dojazdoweczki... co do spray-u do naprawy, slyszalem, ze po wstrzyknieciu opona nigdy nie da sie juz dobrze wywazyc.... asisstance tez mam, ale za granica nie usmiecha mi sie z niego korzystac :)

Dzieki wielkie

bzyk

bzyk

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Sierpień 2009, 11:57:28 »
Znalazlem dzis takie fkolo 15", do hyundaia, jednak nie miesci sie na zacisk z przodu.... szkoda :(

Moze jednak kupie spray :)

BLOONDYN

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sierpień 2009, 21:23:36 »
na allegro 120 zeta - 4 x 114,3 R15"

Roman_d

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpień 2009, 23:24:40 »
Cytat: "bzyk"
Znalazlem dzis takie fkolo 15", do hyundaia, jednak nie miesci sie na zacisk z przodu.... )


Mnie też się nie mieści. W najgorszym wypadku będę musiał przekładać z tyłu do przodu a dojazdówkę na tył.
Z drugiej strony muszę poczytać o Assistance z PZU. może nie trzeba nic wozić :mrgreen:

bzyk

  • Gość
Dojazdowka do sonaty
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Wrzesień 2009, 17:03:27 »
Taa.. asistance mam tez... na wyjazd do chorwacji zabralem jednak kolo 500ml w spray-u kupine za 54zl (ponoc dobre)... na szczescie nie musialem go testowac... za to troche sie mocnao przeladowalem (4 osoby + sprzet kampingowy i masa innych pierdow)... wczoraj bylem w serwisie na wymiane tylnej piasty :); przy okazji tarcze, klocki, wieszaki drazka reakcyjnego... ufff i roszke jestem lzejszy na portfelu... za to w aucie absolutna cisza :)

Pozdrawiam i dzieki za rady

bzyk