Autor Wątek: pompa paliwa scoupe  (Przeczytany 2023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tigersoft

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« dnia: 13 Sierpień 2009, 17:17:25 »
wymieniał ktos?? duzo roboty? bak trzeba sciągac?

zamówiłem juz bo brat mi niechcąco ropy 20 litrów wlał zamiast paliwa i padła pompa :(

Cendra

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2009, 17:45:16 »
napisz do Pyrosa, miał przejścia z pompą i chyba nie było miło... urywały się zaczepy itp :roll:

tauzen

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2009, 22:20:02 »
trzeba cały bak ścigać miałem robione troche roboty jest:-)

Tigersoft

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień 2009, 22:42:59 »
a nie da sie tam od góry od pływaka z bagaznika sięgnąć ????

Pyros

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień 2009, 23:00:29 »
No niestety od góry sie nie da. Trzeba zdjąć bak i dopiero wtedy jest dostęp do pompy. Niestety po paru latach użytkowania rdza jest tam wszech obecna :-? Od pasów trzymających bak,po wieko do pompy. U mnie skonczyło się nie tylko na wymianie pompy ale i bak musiałem organizować.
Powodzenia i nie oszczędzaj na WD-40. Jakby co to mam nową pompę do Scoupe :-P

tauzen

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień 2009, 23:04:51 »
właśnie mocowanie wszystko było u mnie w słabym stanie i musiałem wymienic pompe z całym smokiem:-( bo sie rozpadło:-)

Pyros

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Sierpień 2009, 10:27:22 »
Dokładnie jak kolega mówi :mrgreen: Mocowanie pompy w 9/10 prób odkręcenia kończy się zerwaniem śrub :-/

Tigersoft

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Sierpień 2009, 11:30:47 »
ok dzięki za rady...
a pompe szukałem i chcieli od 270 do 600 zł !!! w sklepach, na allegro znalazłęm nową zamiennik za 50 zł + 9 przesyłka - juz do mnie jedzie, ty o ile pamiętam chciałes 100 zł, a ja juz mam dosc pakowania w to auto :( ostatnio poszła nowa zawiecha, oringi, oleje skrzyni, hamulców, osłony wszystkich przegóbów, kostki stabilizatora, łączniki, sworznie wahaczy. no dosłownie wszystko w zawieczeniu z przodu a jeszcze mi k***a coś puka i juz nie mam sił :( za rom moze uda mi sie go zamienic na RD2 bo juz naprawde scoupe mam dosc, nie mówiąc juz o tym ze po reklamacji turbo było dobrze chwile i znów mi dymi, chyba przerobie kolektor i bedzie bez turbo bo juz naprawde nie mam sił :((((

Cendra

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Sierpień 2009, 13:34:08 »
miłość jest ślepa... taki mały OT,
współczuję...

Tigersoft

  • Gość
pompa paliwa scoupe
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Sierpień 2009, 12:18:57 »
pompa wymieniona, kupiłem nową na allegro firmy WRC za 50 zł :) działa, roboty niewiele, wszystko poszło gładko, czas to ok pół godzinki :)