Autor Wątek: [i20 PB] Gdzie i jakie części kupujecie?  (Przeczytany 13695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robaszek127

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1455
Gdzie i jakie części kupujecie?
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Kwiecień 2014, 20:53:05 »
Ja to odkręciłem ale jakieś są dziwne nakrętki jakby gwint nie psował do końca i dobrymi kluczami idzie ale na chama. Dlatego w serwisach ucinają szlifierką bo to minuta roboty a kasa taka sama to po co się męczyć.

Kam-mil

  • Gość
Gdzie i jakie części kupujecie?
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Kwiecień 2014, 21:47:41 »
Cytat: "de_assis"
Chodzi Ci o to, ze jest troche przyszlifowany? Czy jest gdzies nadcięty bo nie widze dokladnie?


Przyszlifowany. Nadciętych chyba nie. Nie mam czasu, ani warunków żeby to rozbierać i dokładnie oglądać. Tyle zobaczyłem po skręceniu kołami.
Przeliczyłem się, bo zapomniałem, że gwarancja na zawieszenie jest tylko rok. Wiedziałem, że w ASO mają stawkę 110zł za roboczogodzine, zresztą połowę z tego pod różnymi postaciami zabiera państwo. Narzut na części mają bezczelny. Ale wierzyłem, że zrobią swoją robotę najlepiej. A ten przyszlifowany stabilizator trochę mnie niepokoi.

Offline de_assis

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 322
Gdzie i jakie części kupujecie?
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Kwiecień 2014, 22:15:53 »
Tyle to nic wg mnie, ale ja bym nie odpuscil. Niech wiedza, ze ludzie to nie idioci. Przynajmniej bym sie upomnial i postraszyl.

Offline Jacaw

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
Gdzie i jakie części kupujecie?
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Czerwiec 2014, 22:13:19 »
Czy ktoś korzystał może z oferty firmy GeParts, a konkretnie ich marki JPN ?
Na trzeci przegląd mam właśnie ich filtry - od sprawdzonego dostawcy, ale jestem też ciekawe opinii innych osób na ich temat, bo ogólnie mają dość atrakcyjne (czytaj niskie) ceny.

Przy czym z tego co się zorientowałem, to marka JPN została stworzona przez firmę GeParts i tak naprawdę pod nią mogą się kryć różni dostawcy np. filtr powietrza to (chyba) produkt firmy Onnuri, a faliwa RealSton, jeśli to komuś coś mówi, bo mi nie bardzo.

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
Gdzie i jakie części kupujecie?
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Czerwiec 2014, 16:16:30 »
Cytat: "Jacaw"
marka JPN została stworzona przez firmę GeParts i tak naprawdę pod nią mogą się kryć różni dostawcy

Tak trzymać.

Jeżeli chodzi o filtry powietrza, kabiny czy ew. paliwa to tańsze zamienniki są przyzwoitej jakości. Co do olejowych to osobiście stosuję wyłącznie oryginał.