Autor Wątek: [Grandeur] Sanki - z jakiego auta będą pasować?  (Przeczytany 7141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

defender118

  • Gość
[Grandeur] Sanki - z jakiego auta będą pasować?
« dnia: 27 Listopad 2013, 13:53:39 »
Witam. Ostatnio wjechałem w dziurę i wahacz wyrwał mi się z sanek. Okazało się że są tak przerdzewiałe że strach jezdzić. Przewaliłem całe allegro i nikt nie ma tego bo już sprzedał a w sklepie mogą mi zamówić to za 3500(żenada). Czy od jakiejs sonaty lub innego auta będą pasowały sanki?

ed. tytuł - Reg IV 4. tekla

bartfoot

  • Gość
[Grandeur] Sanki - z jakiego auta będą pasować?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudzień 2013, 16:50:35 »
Witam, przerabiałem ten temat zaraz jak kupiłem XG30, założyłem 5 lat temu używane, psiknąłem jakimś środkiem konserwującym i jest ok. Nalot się pojawia rdzawy ale nie gnije nic.
Obawiam się że tylko od XG30 spasuj sanki.
Poluj na allegro na pewno trafisz :)

Pozdrawiam.

defender118

  • Gość
[Grandeur] Sanki - z jakiego auta będą pasować?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2013, 00:38:04 »
Macie instrukcje serwisowa hyundaia wymiany sanek + konserwacji.

http://www.myhyundaiforums.com/09-01-020.pdf

 Dodatkowo informuje, że nie tylko od hyundaia xg pasuja sanki do hyundaia xg(jakkolwiek to brzmi). Mianowicie oszołomy ze szrotów proponowały mi sanki po 800zł po czym dzwonili i rezygnowali z transakcji gdy okazało sie ze sa zgnite. A jeden złodziej  i bandyta gdy wyczuł ze jestem zdesperowany to  za swoje zardzewiałe sanki chciał 1600zł. Wiec przszukałem wszystkie fora świata i porównałem sanki wielu modeli aut, aż w końcu zaryzykowałem i kupiłem sanki w idealnym stanie za 350zł . W 100% pasowały. Jak ktoś chce wiedzieć od jakiego auta to sanki niech ładnie poprosi.

boruc

  • Gość
[Grandeur] Sanki - z jakiego auta będą pasować?
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Marzec 2014, 18:39:26 »
Witam niedawno kupiłem hyundai Grandeur Azera 2007r.Okazało sie,że uszkodzone jest wzmocnienie czołowe .Serwis krzyczy prawie 2 tys. bardzo proszę o informacje od jakiego pojazdu pasują cześci zamienne pasa przedniego ,ponieważ wiele cześci pasuje od hyundai i30 i sonaty .Proszę o odpowiedż.

Offline Daniel303

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
[Grandeur] Sanki - z jakiego auta będą pasować?
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Grudzień 2017, 20:16:09 »
Cytat: "defender118"
Macie instrukcje serwisowa hyundaia wymiany sanek + konserwacji.

http://www.myhyundaiforums.com/09-01-020.pdf
(Link nie działa !!!!! ) Ma ktoś może instrukcję serwisową?)
 
[...]

 Wiec przszukałem wszystkie fora świata i porównałem sanki wielu modeli aut, aż w końcu zaryzykowałem i kupiłem sanki w idealnym stanie za 350zł . W 100% pasowały. Jak ktoś chce wiedzieć od jakiego auta to sanki niech ładnie poprosi.



Bardzo ładnie proszę o info jakie są to sanki :)