Autor Wątek: [i20 PB] [i20 PB] za szeroki fotelik dziecięcy  (Przeczytany 1904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

j3w

  • Gość
[i20 PB] za szeroki fotelik dziecięcy
« dnia: 22 Listopad 2013, 09:26:06 »
Witam serdecznie,

..zakupiłem ostatnio fotelik kiddy guardianfix pro 2 do mojego i20. Przymierzałem go na tylnej kanapie ale jakimś cudem nie zweryfikowałem jak wpina się pas (pewnie dlatego, że mordowałem się trochę z samym isofixem).

Problem:
fotelik Kiddy Guardianfix pro 2 jest na tyle szeroki, że zachodzi nieznacznie na gniazdo do którego wpina się pas (potrzebny do zapięcia dziecka w foteliku). Skutkiem czego nie jest możliwe w sposób wygodny zapięcie tego pasa.

Czy ktoś z was miał podobny problem?

1)
Znalazłem w necie przedłużacze do pasów, jednakże po pierwsze podobno nie każdy będzie pasował, a po drugie są na długość aż 60 cm zazwyczaj.
2)
Podobno można odkręcić jakoś kanapę i sprawić by gniazdo do wpięcia pasa wystawało nieznacznie, wtedy gdyby faktycznie dało się gniazdo wyciągnąć z kanapy na np. 5-10 cm, można by dać je lekko pod kątem i problemu by nie było.
3)
nie próbowałem jeszcze zamocować fotelika za kierowcą, jednakże mimo wszystko wolałbym by fotelik się tam nie znajdował


Pytanie:
Zatem co byście zasugerowali?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2020, 12:57:06 przez Brt »

Offline de_assis

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 322
[i20 PB] za szeroki fotelik dziecięcy
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2013, 10:03:33 »
Cytat: "j3w"
Podobno można odkręcić jakoś kanapę i sprawić by gniazdo do wpięcia pasa wystawało nieznacznie, wtedy gdyby faktycznie dało się gniazdo wyciągnąć z kanapy na np. 5-10 cm, można by dać je lekko pod kątem i problemu by nie było.


Szarpnij mocniej siedzenie w góre i kanapa sie odczepi i zobaczysz co tam i jak tam.