Autor Wątek: Duże spalanie oraz nadmiernie podawane paliwo ?  (Przeczytany 1445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adriano10

  • Gość
Duże spalanie oraz nadmiernie podawane paliwo ?
« dnia: 14 Lipiec 2009, 08:10:13 »
WITAM.Mialem problem z samochodem ale samo sie wszystko naprawiło.Zauważyłem ze moj samochod bardzo duzo pali i pompa przy odpalaniu podaje strasznie duzo paliwa poniewaz jesli go nie przytrzymam do zapalenia i nie zrobie tego energicznie to go zalewa.CO musze wyregulować zeby podawała mniej i go nie zalewalo przy tym zmniejszy sie spalanie?

psy si tec

  • Gość
Duże spalanie oraz nadmiernie podawane paliwo ?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2009, 08:27:46 »
sprawdz silniczek krokowy...

harabin

  • Gość
Duże spalanie oraz nadmiernie podawane paliwo ?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2009, 14:07:35 »
zawór na listwie wtryskowej(ten na końcu),przepływomierz. Krokowy to tylko wolne obroty.

adriano10

  • Gość
Duże spalanie oraz nadmiernie podawane paliwo ?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2009, 14:37:00 »
Mam pytanie co do zaworu na listwie.jest on bardzo mocno skręcony i chcialem zapytać o jaka jednostkę go przekrecic zeby zbytnio nie zalać i na odwrót ? I w ktora strone ?

harabin

  • Gość
Duże spalanie oraz nadmiernie podawane paliwo ?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2009, 00:48:13 »
W sumie to nie wiem czy jest on wogule regulowany, i czy to może być tego powodem,ale to on reguluje ciśnienie. Ale ciśnienie to nie ilość.

W innym temacie wykazaliśmy że to pierwszy wtryskiwacz, i to raczej nim się zajmij bo przez niego może spadać ciśnienie na pozostałych wtryskach w skutek czego mogą one być dłużej otwarte i wiadomo co dalej.

Nie wiem po co zakładałeś drugi temat, to wygląda tak jakbyś szukał odpowiedzi która została już ci udzielona. :>

norton91

  • Gość
Duże spalanie oraz nadmiernie podawane paliwo ?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2009, 18:49:26 »
Ten zawor na koncu to regulator cisnienia paliwa i reguluje sie sam przez przewody podcisnieniowe.