Autor Wątek: nawigacja tucson  (Przeczytany 3153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bzyku74

  • Gość
nawigacja tucson
« dnia: 26 Październik 2013, 20:28:42 »
Witam
Mam pytanko do kolegów odnośnie nawigacji do tusca , czy może ktoś korzysta już z  jakiegos kombajnika za około tysiąc zł. Zastanawiam się nad krugerem KM2003 , ale nie wiem jakoś nie mam przekonania do tego wysuwanego wyświetlacza, odpowiada mi PEIYING PY9907 2 DIN , ale wszystko rozbiega sie o panel, czytałem juz na forum że jeden kolega znalazł po miesiącu poszukiwań taki dwudinowy. Ja szukam juz od trzech miesiecy i nie mogę znalezć, coraz bardziej przemawia do mnie kupienie panela i spokojnie popracować nad nim, może ktoś już przeszedł tę procedurę , chętnie skorzystam ze wskazówek. Wcześniej miałem kijankę sportage bez problemu założyłem jej roadrovera i efekt był zajjjjj. Tuska też chciałbym tak uzbroić czekam na info i pozdrawiam .

Offline mirek70

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 124
Re: nawigacja tucson
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik 2013, 21:17:44 »
Witam...
Miałem ten sam problem z panelem 2 Din do Hyundaia Santa Fe z 2002r....szukałem długo lecz w końcu sprzedałem samochód, zakupiłem Santa Fe CM z 2007r i tutaj po miesiacu poszukiwań udało mi sie kupić panel 2 Din i do tego zakupiłem w idealnym stanie Pioneera F900BT sam zmieniłem soft do najnowszego + oryginalne mapy Europy Pioneer 2013r + Automapa Europa + Igo Primo Europa + zestaw glośnomówiacy do telefonu. W chwili obecnej jestem na etapie montażu dedykowanej kamerki cofania w miejsce oświetlenia tablicy rejestracyjnej...Polecam tego pionka niezły dzwięk i możliwości...

Pozdrawiam



Virtualer1

  • Gość
nawigacja tucson
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2013, 01:19:48 »