Autor Wątek: [Sonata EF] Niedziałające zegary w Sonacie 2008  (Przeczytany 3218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Woojtech

  • Gość
[Sonata EF] Niedziałające zegary w Sonacie 2008
« dnia: 09 Październik 2013, 13:18:06 »
Cześć,

przejrzałem forum celem odnalezienia podobnego tematu i obawiam się, że nikt jeszcze podobnego problemu nie miał...  :-?

Wczoraj została mi przywieziona Sonatka na lawecie (sprowadzona). Pamiętałem, że w trakcie jazdy próbnej wszystko działało jeżeli chodzi o zegary (jazda była w czwartek 6 dni temu). Natomiast teraz działają kontrolki (tj. olej, świece żarowe, systemy itd.) ale zegary się nie podświetlają, nie działa prędkościomierz, obrotomierz, pozostałe wskaźniki, a także licznik dzienny wraz z podświetleniem. Cała reszta oprzyrządowania w aucie jest podświetlona poprawnie tj. radio, pokrętła klimatyzacji, podświetlenie sterowania szyb itd. Zastanawiałem się nad potencjomierzem, który reguluje jasność oprzyrządowania. Bodajże w Mazdzie odłączał podświetlenie zegarów, ale same zegary działały .:/

Ma ktoś jakieś inne sugestie?

Edycja tytułu. Tekla

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Sonata EF] Niedziałające zegary w Sonacie 2008
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik 2013, 16:53:27 »

Woojtech

  • Gość
[Sonata EF] Niedziałające zegary w Sonacie 2008
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2013, 09:10:42 »
Dzięki wielkie za pomoc. Szczerze - jeszcze nie próbowałem, bo zegary "się naprawiły", ale generalnie będę musiał tam zajrzeć. Auto wymaga pewnego wkładu pracy. Rocznikowo jest młode, ale strasznie objeżdżone i wielu dziwnych  miejscach skorodowane. :/