Autor Wątek: Brak poświetlenia zegarów i przełączników Scoupe  (Przeczytany 1246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartezr

  • Gość
Brak poświetlenia zegarów i przełączników Scoupe
« dnia: 16 Czerwiec 2009, 21:17:08 »
Mam taki problem... podczas wymiany zarowki w przelaczniku do halogenow poszlo zwarcie i zgaslo mi cale podswietlenie.. pomyslalem ze to bezpiecznik poszedl.... lecz kiedy zaczalem sprawdzac to wszystko z bezpiecznikami i stycznikami jest ok a podswietlenia dalej nie ma. czy wie ktos moze jaka moze byc tego przyczyna???

dzako

  • Gość
Brak poświetlenia zegarów i przełączników Scoupe
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipiec 2009, 14:58:40 »
nie wiem czy już sie z tym problemem uporałeś :P ale mi też wczoraj podswietlanie zegarów nie świeciło i cała lewa strona świateł pozycyjnych :P z jedna od podswietlania tablicy włącznie :D szukałem po bezpiecznikach , znalazłem przytopiona 20 ale była oki :P sprawdz jeden z 3 bezpieczników pod maską najprawdopodobniej 10A czerwony , mi tam sie przepaliło :D pozdro

bartezr

  • Gość
Brak poświetlenia zegarów i przełączników Scoupe
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipiec 2009, 21:58:05 »
no wlasnie mialem to samo co u ciebie..... ale juz jakis czas temu sie z tym uporalem... wczesniej nie wiedzialem ze pod maska sa bezpieczniki ale jak juz nie wiedzialem co i jak to zajrzalem pod maske i okazalo sie ze sa tam bezpieczniki od swiatel :-D

dzako

  • Gość
Brak poświetlenia zegarów i przełączników Scoupe
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipiec 2009, 22:53:09 »
ja to juz raz przerabiałem ale w poprzednim scoupe wywalilo mi ten duzy bezpiecznik pod machą :D i nie wiedziałem ze to on a nie miałem w ogole świateł ;/ eletryk za to i za naprawe rozrusznika zawołał 180 zł ;/ teraz nie dam sie w balona zrobić :D kazdy bezpiecznik znam prawie na pamięc hehe