Autor Wątek: [Santa Fe CM] roleta do bagażnika  (Przeczytany 5489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

santafanta

  • Gość
[Santa Fe CM] roleta do bagażnika
« dnia: 01 Październik 2013, 18:37:49 »
witam, mam 7-miejscowego santka, ale te 2 dodatkowe zazwyczaj są złożone i tylko od wielkiego święta zdarza mi się z nich korzystać. Zastanawiam się czy istnieje jakaś taka pozioma roleta, którą by się dało zakładać i ściągać? Wprawdzie szyby są przyciemniane ale jednak widać co jest w środku a nie zawsze ma się ochotę trzymać wszelkie badziewie w domu, dzięki za pomoc!

Miłek25

  • Gość
[Santa Fe CM] roleta do bagażnika
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2013, 10:00:12 »
Jest ja mam wersję pięcioosobową i mam taką roletkę i wygląda to tak jak na zdjęciach :) sorry za jakość ale telefonem robiłem :)

santafanta

  • Gość
[Santa Fe CM] roleta do bagażnika
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2013, 13:40:27 »
dzięki Miłek. Wiedziałem że nie będzie to łatwa rzecz przez to że tylne fotele się dowolnie odchylają. Ciekawy patent swoją drogą... Nie wiem czy sobie z tematem poradzę bo nawet nie mam zaślepek w miejscu mocowania rolety tylko gładki plastik i też nawet gdybym znalazł taką roletę to bym ją musiał wsadzić do góry nogami bu u mnie dzielona kanapa ma pojedyncze miejsce po lewej... Dzięki wielkie raz jeszcze, poszukam czegoś na angielskim ebayu, może mają jakieś gotowe rozwiązania...

Miłek25

  • Gość
[Santa Fe CM] roleta do bagażnika
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2013, 12:36:16 »
Myślę że z przełożeniem pojedynczej zasłonki był by najmniejszy problem ponieważ cała roletka jest rozkładalna. Wiekszym zmartwieneim będzie na pewno brak gniazd do zamocowania po bokach. Pisałes że masz przyciemnione szyby to w wersji budżetowej możesz jeszcze od środka przyczepić takie zasłonki z ciemnej siateczki i do czasu jak coś wymyślisz zawsze będziesz miał bardziej niewidoczne wnętrze.

roman_mis

  • Gość
[Santa Fe CM] roleta do bagażnika
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Październik 2013, 23:11:44 »
Hej , ja mam taką roletę oczywiście w wersji 5 m-wej, ale większą część czasu leży w domu. Bardzo spłyca bagażnik i g... się tam mieści jak roleta założona

tibadu

  • Gość
[Santa Fe CM] roleta do bagażnika
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Październik 2013, 14:20:19 »
Też się tym interesowałem. Trzeba kupić oczywiście roletę plus te boczki bagażnika ze ślimakami na roletę. Póki co nie udało mi się kupić. Raz widziałem na allegro ale były pęknięte.

gregorexg

  • Gość
roleta bagażnik
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Październik 2013, 12:46:04 »
witam, doloze od siebie 3 grosze, kupilem wersje santka z danii ciezarowa, dolozone siedzenia, na szczescie mial zaslepki i dolki na rolete, dokupilem ja na allegro za 550 zl i nie bylo latwo ja znalesc - jakies 2 lata temu, widze ze tez jest problem tych roletek doczepianych do siedzen , na srodku jes nizej zaglowek i roleta sie marszczy,
oczywiscie roleta czasem przeszkadza jesli chce sie wstawic jakies pudlo, ale z drugiej strony lepiej gdy na parkingu nie widac co sie ma w bagazniku, a mam ciemne szyby...
mam inny problem w dokladanych siedzeniach nie bylo klapek do rozkladania, dokupilem jakies plastiki w aso, niestety czegos brakuje, po pociagnieciu do gory klapka wpada do srodka, jesli ktos sie zadeklaruje ze pomoze , to odkrece rozetke , zrobie fotke i wrzuce zeby porownac czego nie ma .......