Autor Wątek: Accent kostka stacyjki  (Przeczytany 1080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mafia_863

  • Gość
Accent kostka stacyjki
« dnia: 04 Czerwiec 2009, 23:12:53 »
Witam.Potrzebuję kupić kostkę stacyjki do mojego accenta 1,5 95 r. Nigdzie nie mogę tego dostać a do ASO mam zbyt daleko.Ma ktoś może taka na zbyciu albo wie gdzie można kupić.Zaznaczam, że przejrzałem już allegro i pozostałe sklepy internetowe:) Proszę o radę ;(

xardas

  • Gość
Accent kostka stacyjki
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2009, 08:08:31 »

mafia_863

  • Gość
Accent kostka stacyjki
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2009, 09:08:17 »
No tak chyba o to chodziło:) Ale cholera jaka drożyzna!!! :evil: Niedawno kupiłem do passata b4 w sklepie nówkę za 29 zł :shock: Ale dzięki bardzo:)

mafia_863

  • Gość
Accent kostka stacyjki
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwiec 2009, 18:43:11 »
Na razie się wstrzymam z tą kostką stacyjki.Póki co auto pali dobrze.Raz na 30-40 odpaleń nie chce załapać, dlatego też nie mam pewności czy to kostka.Czytałem jakiś post na forum właśnie, a tam pada podejrzenie na kostkę.Ale 100 zł wydać w ciemno to nie w kij dmuchał :-P Zapytam Was o zdanie:
Jeśli próbuję odpalić a spod kierownicy słychać taki dźwięk jakby jakiegoś włącznika( charakterystyczne tyk tyk, jakbyście włączali i wyłączali jakiś włącznik) to może być kostka??Nie mam pojęcia jak to sprawdzić i mieć trochę więcej pewności :-|

bazyli87

  • Gość
Accent kostka stacyjki
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwiec 2009, 20:40:43 »
Poszukaj jakiegoś dobrego elektryka, który ma porządny komputer i się podepnij swoim hultajem. U mnie pomogło i nie była to kostka a czujnik położenia wału, ale wyszło to dopiero po podłączeniu do komputera...