Autor Wątek: Listwy drzwi Hyundai Pony  (Przeczytany 2431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

slawekwiktor

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« dnia: 28 Maj 2009, 19:35:53 »
Witam, czy może ktoś z szanownych forumowiczów wie gdzie można kupić listwy drzwi do Pony X2?? Auto zostało całe pomalowane i za chiny nie mogę nigdzie ich znaleźć. Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!!

jagucio

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2009, 21:42:03 »
A allegro.pl???

http://moto.allegro.pl/search.php?string=czesci&from_showcat=1&category=12540&country=1

2minuty szukania... Weź z nimi pogadaj, może coś mają...

slawekwiktor

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2009, 09:41:06 »
Dzieki za podpowiedz ale chodzilo mi o nowe listwy. Te stare po kilkunastu latach nie nadaja sie raczej do niczego. Pozdrawiam!

BartBartez

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2009, 10:24:13 »
Nowe to w ASO. Zapewne 3 tygodnie czekania i będą droższe niż całe auto.

Cendra

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2009, 11:35:52 »
trzeba było sobie darować te listwy, ja ich nie miałem, poprzedni właściciel usuwał, zaślepił dziury i auto korzystniej wyglądało :)
ewentualnie zainwestuj w jakieś uniwersalne :)

slawekwiktor

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj 2009, 12:07:56 »
Moze i to byl by dobry pomysl ale teraz to juz musztarda po obiedzie, bo auto pomalowane. Probowalem z uniwersalnymi ale nie moge dostac takich waskich. Nie wiedzialem, ze z tym bedzie az taki problem :-(

kamil_lbn89

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Październik 2009, 22:55:55 »
według mnie powinienes pojechac na szrot jakis i zakupic listewki od forda z tych nowszych roczników cieniutkie i zgrabne a potem przykleic na tasme dwustronną albo cos podobnego u mnie jest zastosowany ten patent :mrgreen:

mihu_24

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Październik 2009, 23:30:05 »

Zbyszek

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Październik 2009, 23:30:57 »
Zadzwoń z ciekawości do ASO, niektóre elementy do starszych modeli mogą (ale nie muszą) miec w promocyjnej cenie szczególnie jeśli leżą długo na magazynie ale jak się nie spytamy- nie wiemy ;-)

slawekwiktor

  • Gość
Listwy drzwi Hyundai Pony
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Październik 2009, 20:51:07 »
Udało mi się znaleźć w Łodzi. Koszt ok 350 zł na cały samochód (4listwy na drzwi i 2 na błotniki). Temat do zamknięcia... Pozdrawiam!