Autor Wątek: [Lantra] Drewniane dodatki  (Przeczytany 4436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« dnia: 21 Maj 2009, 19:39:01 »
Każdy kto ma Lantrę J2 i przed i po faceliftingu wie, że były też te egzemplarze z drewnianą konsolą, gałką biegów i jeszcze w kilku miejscach było drewno [tam gdzie guziczki szyb, itd...] Gdzie takie coś mozna dostać? Wie ktoś może :)??




BartBartez

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2009, 22:33:54 »
Masz sporo "aluminium" i chcesz to pomieszać z drewnem?
Nie zepsuj auta :>

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2009, 10:20:56 »
Nie nie, kiedyś już myślałem o obiciu deski, siedzisk i wszystkich elementów jasno kremową skórą, skajem lub flokiem + drewniane elementy. W tym momencie wszystkie alu elementy won ;)

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2009, 21:08:51 »
Ponawiam posta, może ktoś coś wie na t temat? Albo z innej beczki. Czy panel z Lantry przed face liftingiem podejdzie do Lantry po face liftingu? Wymiar i kształty te same, jedyna różnica to że ja mam 3 gałki nawiewu, a w starszych modelach są dwie gały i przesuwak. Poradźcie mi...

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lipiec 2009, 11:29:27 »
Oto co znalazłem...



Czy taki efekt można uzyskać poprzez okleinę drewno podobną? Czy już seryjnie ten panel był z drewna? Oklein jest masa ale niestety do Lantr w tarszym modelu a do J2 nie ma nic :(

jagucio

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lipiec 2009, 19:21:44 »
A może pomyśl o foli termokurczliwej o wyglądzie drewna, jeżeli tak Ciężko dostać tą dedykowaną do Twego samochodu??? ;] Tu masz ogłoszenie poglądowe ;]
http://moto.allegro.pl/item688414376_drewno_do_twojego_auta_folia_termoplastyczna.html

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lipiec 2009, 23:13:04 »
Problem w tym, że "okleina" trąci tandetą. Używałem folii i wiem, że łatwo jej się nie nakłada i sama lubi się zwijać. Chce obić auto w beżową skórę o folia nie pasuje do tego, potrzebuje oryginalnego panelu a'la drewno :(

jagucio

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipiec 2009, 19:46:02 »
Ale powiem ze ta okleina o której (tak sądzę) mówisz, rzuca się w oczy ze to jednak nie fabryczna tylko doklejana... Według mnie wygląda to jak taka okleina co ja pokazałem przykleił na podkładkę a potem na kokpit... Dzisiaj to widziałem w Vectrze B i nie za ciekawie... Ale to Twój samochód, Twój wybór ;-)

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipiec 2009, 21:43:25 »
Okleina precz. Masz rację - okleina nie wygląda za ciekawie, zwłaszcza po jakimś czasie kiedy zacznie się zwijać i marszczyć. A kiedyś trzymałem w rękach prawdziwy, fabryczny, drewniany panel do Lantry i jest super wykonany, wcale nie tandetnie. Tylko gdzie go dostać ? :(

jokansen

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Listopad 2009, 16:01:03 »
kupiłem do J2 w pewnym serwisie aukcyjnym po dobrej cenie okleiny firmy prewoodec (ponoć jedne z najlepszych). Jeszcze ich nie widzialem (pracuję w delegacji). Jesli zdecyduję się na montaż to pochwalę się zdjęciami.

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Listopad 2009, 20:03:26 »
Odpada ;/ Nie mają na zegary i podłokietniki, lipa ;/

horvat

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Listopad 2009, 23:49:03 »
Robiłem kiedyś ze znajomym w starym oplu okleine i przyznam że wygladało ładnie lecz z czasem pojawiły sie rysy i wytarcia (kilka lat) . Okleina z supermarketu do mebli .

Joshi

  • Gość
[Lantra] Drewniane dodatki
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Listopad 2009, 20:06:44 »
A myślicie, że może w ASO dostane coś takiego? Co prawda auto z 2000roku więc trochę leciwe, ale powinni mieć na zamówienie. Tylko cenowo się załamie pewnie ;)