Autor Wątek: [Getz TB] Filtr Paliwa Diesel  (Przeczytany 9183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sharpoi

  • Gość
Filtr Paliwa Diesel
« dnia: 02 Lipiec 2013, 19:42:30 »
Witam.
Czy filtr paliwa znajduje się przy ścianie grodziowej obok takiej pompki-jajka?
Jeżeli tak to jak się go wymienia jak się do niego dostać ten uchwyt taka metalowa obudowa jest jakoś otwierany? Patrząc na nowy filtr wygląda na zakręcany ale jak się dostać do starego jak go odkręcić ? trzeba demontować filtr powietrza?
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2020, 18:49:34 przez Brt »

Offline albert

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1815
Filtr Paliwa Diesel
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2013, 19:49:35 »
Zmień w końcu typ samochodu w profilu, bo nie wszyscy pewnie wiedza, o jakim samochodzie jest mowa. Napisz do administratora, np. Zbyszka, na PW i podaj parametry aktualnego samochodu. Sam nie zmienisz.

sharpoi

  • Gość
Filtr Paliwa Diesel
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec 2013, 19:57:22 »
Już dzisiaj pisałem do zbyszka jak masz pisać takie pierdoły to nie pisz wcale:P

[ Dodano: 2013-07-02, 19:59 ]
Cytat: "albert"
bo nie wszyscy pewnie wiedza, o jakim samochodzie jest mowa

A propos w temacie napisane jest diesel pisałem dzisiaj i do tekli i do zbyszka tak Ci przeszkadza co pisze w moim profilu, pytanie dotyczy całkiem czego innego po co te uwagi?

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Filtr Paliwa Diesel
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipiec 2013, 20:55:21 »
Sharpoi tam gdzie masz podpis "Przecież Kiedyś Było Tak Pięknie ..." wpisz Mam Getz TB (2008) 1.5 16V R4 CRDi i będzie dobrze bo porządek musi być i tyle.

Filtr paliwa 31922-2B900. Żeby wymienić filtr paliwa trzeba zdemontować podszybie.





Czyli w i20 1.4 TCI jest prawie taki sam filtr jak w Getz 1.5 CRDi i tak samo się go wymienia.

sharpoi

  • Gość
Filtr Paliwa Diesel
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lipiec 2013, 21:13:31 »
Cytat: "kosmos2011"
bo porządek musi być i tyle.

Ludzie myślicie że Zbyszek ma tylko forum na głowie pisałem do  niego włączy komp odczyta i pewnie mi zmieni A jak ma być porządek to na pewno Twoja rada nie jest w porządku ludzie ja pytam o filtr a Wy o Profilu czyli rozumiem że jak zadam pytanie o profil to mi napiszecie gdzie jest filtr tak?

[ Dodano: 2013-07-02, 23:19 ]
Kosmos wielkie dzięki tego właśnie chciałem się dowiedzieć. Piwo dla Ciebie.a swoją drogą ktoś kto umiejscowił ten filtr tam to życia nam nie ułatwił, akumulator,filtr powietrza i podszybie do zdemontowania dobrze że silnika się nie rusz hehe, a tyle wolnej nie wykorzystanej przestrzeni jest obok zbiornika na płyn do spryskiwacza, właśnie w takim miejscu jest w Fabii wymiana zajmuje 5 min bez żadnych kluczy.Projektant musiał być pracownikiem innej stajni i zrobił to na złość :))

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
Filtr Paliwa Diesel
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lipiec 2013, 19:08:19 »
sharpoi, byłem nieobecny jakiś czas na forum ale widzę, że ktoś już uaktualnił dane... Niestety złożoność konstrukcji jest robiona celowo. Wszystko na to wskazuje. Czym nowsze auto tym gorzej z tym.