Autor Wątek: [i30] WBUDOWANA PAMIĘĆ 1GB  (Przeczytany 3856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafal86

  • Gość
[i30] WBUDOWANA PAMIĘĆ 1GB
« dnia: 21 Czerwiec 2013, 13:27:11 »
Witam,

czy ktoś zauważył, że w nowym i30 jest wbudowana pamięć 1GB?
Sprawdzcie w ustawieniach...
Moja pytanie: do czego to, lub raczej jak to wykorzystać/zgrać pliki, itp...?

Pozdrawiam

Tomcik12

  • Gość
[i30] WBUDOWANA PAMIĘĆ 1GB
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2013, 15:50:31 »
1gb? wydawalo mi sie ze mam wiecej ale nie wiem, nie uzywam. a zgrac tam mozesz np piosenki bodajze przez usb - w instrukcji obslugi radia to bylo jesli sie nie myle :) nie mam jej pod reka wiec ciezko mi powiedziec

Offline shadow

  • phpBB -#Moderator
  • Wiadomości: 704
[i30] WBUDOWANA PAMIĘĆ 1GB
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec 2013, 16:09:58 »
Skoro posiadasz nowe auto, to wystarczy zajrzeć w instrukcję tam wszystko na pewno jest opisane, nie wiem po co zakładać temat skoro odpowiedź leży pewnie w schowku bądź na półce w domu.

rafal86

  • Gość
[i30] WBUDOWANA PAMIĘĆ 1GB
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec 2013, 21:02:51 »
Dzieki Tomcik, czyli jednak mozna jakos to zgrac. odnajde gdzies pyte z instrukcja i poszukam. czy to tylko mi poskapili instrukcji obslugi w wydaniu ksiazkowym z jezykiem polskim lub angielskim? dostalem ksiazke gruba jak biblia ale ani tam jezyka polskiego nie ma, ani jezyka angielskiego...

PS. madralinskim dziekujemy

Tomcik12

  • Gość
[i30] WBUDOWANA PAMIĘĆ 1GB
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2013, 21:37:28 »
rafal86, ja dostalem wersje elektroniczna na plytce, oraz "skrocona instrukcje" w wersji papierowej - jesli sie nie myle to juz tam byla wyjasniona zasada zgrywania, jesli masz pod reka to zerknij. a jesli nie ma to w grubej napewno jest, bo wiem ze gdzies o tym czytalem przy okazji poznawania funkcji i30-ki