Autor Wątek: wymiana silnika  (Przeczytany 1224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

daroreczek

  • Gość
wymiana silnika
« dnia: 19 Kwiecień 2009, 21:15:03 »
witam wszystkich.
Czy orientuje się ktoś ,jaki mógł by być koszt wymiany silnika sama wymiana z zepsutego na sprawny ???

krzysiekf

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień 2009, 11:38:29 »
Jak dobrze poszukasz to moze znajdziesz kogos za 600zl ale to tez zalezy bo wiem ze 500zl kosztuje w Passacie

MuVo06

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwiecień 2009, 10:50:50 »
ja tydzien temu wymienilem w swojej Lantrze i kupilem za 650zł z malym przebiegiem w super stanie

Hants

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwiecień 2009, 11:04:48 »
Szukaj na zagranicznym ebayu, najlepiej po aucie z ASB. Koszt - okolo 150 funtow

rufuz

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj 2009, 18:55:24 »
ostatnio tak z ciekawości znalazłem firmę która włoży silnik od Lancera Evo VII do elantry ale kosztuje to 12 tys za silnik + montaż he he he
Swoja droga ciekawie by było jakby mieć silnik od Lancera EVO w elantrze

daroreczek

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2009, 19:07:35 »
no napewno wymiatała by tylko odrazy trzeba by było zawieszenie wymienic bo przy takim silniku to napewno by oryginalne z lantry nie wytrzymało dłuższego okresu uzytkowania.

Hants

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Maj 2009, 20:24:30 »
A ja przepraszam - co stare Lantry mialy pod maska? ;-)

e-gen

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Maj 2009, 20:57:27 »
Cytat: "rufuz"
ostatnio tak z ciekawości znalazłem firmę która włoży silnik od Lancera Evo VII do elantry ale kosztuje to 12 tys za silnik + montaż he he he
Swoja droga ciekawie by było jakby mieć silnik od Lancera EVO w elantrze

włożenie 4G63T do Lantry j1 jest raczej standardową przeróbką - tylko te 12 tys.... :mrgreen:

rufuz

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Maj 2009, 18:38:18 »
no a włożenie takiego silnika do J2 to dużo roboty ? Ta firmę tak zapytałem z ciekawości ale gdyby ta cena okazała się niższa a włożenie silnika od EVO VII do J2 nie było aż tak skomplikowane to może bym się zastanowił. Może wiecie więcej coś na ten temat ? Zawias mam pod taki silnik - Koni Sport + Vogtland, rozporki z przodu i z tylu tez mam tylko mocy w 1.6 nieco brakuje. Niedawno włożenie takiego silnika to były ot takie pomysły dla rozrywki ale moze sie okazac ze ta rozrywka stanie sie rzeczywistością. Moze macie namiary na dobra firme ktora wlozy taki silnik ?

Pozdrawiam

mihu_24

  • Gość
wymiana silnika
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Maj 2009, 20:45:07 »
Cytat: "Hants"
A ja przepraszam - co stare Lantry mialy pod maska? ;-)

Wycieki :-D :-D :-D
1,5 1,6 1,8 - J1
Chyba,że jeszcze jakieś rarytaski się zdarzały.
A dokładnie (symbole,ilość valve'sów,i takie tam) odpowiedż brzmi : szukaj... <papa>