Autor Wątek: Immobilizer  (Przeczytany 4584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawelzielony

  • Gość
Immobilizer
« dnia: 27 Maj 2013, 09:42:30 »
Czołem Panowie!

Możecie mi powiedzieć co się dzieje, że gdy od czasu do czasu w nocy sie dogrzewam w aucie nad ranem wywala mi lampkę Immobilizera i auto szlak trafia?

A dokładnie pojechałem na zlot ASG (zawody 24h) przyjechałem dzień wcześniej, żeby rozstawić namiot itd. a że padało i było bardzo zimno stwierdziłem, że zamiast marznąć w namiocie prześpię się w aucie. W nocy kilka razy odpalałem auto wszystko działało (nie włączałem radia). Nad ranem chcąc odpalić autko zauważyłem już palącą się lampkę Immobilizera. Nie wiadomo z jakiego powodu... nic się nie działo w nocy. Jedyne co było podłączone to ładowarka samochodowa do telefonu. Nie wiem czy to ważne ale napisze, że kluczyki były przez całą noc w stacyjce.

Może jakiś magik wyłączy blokadę Immobilizera i będzie po sprawie ?
Macie jakąś złotą radę na to ?

Pozdrawiam

foxtrot49

  • Gość
Immobilizer
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2013, 20:09:35 »
Pierwsze co to sprawdź może baterie w pilocie jeśli tego jeszcze nie robiłeś

pawelzielony

  • Gość
Immobilizer
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2013, 21:45:09 »
Nie robiłem tyko nie wiem co wspólnego ma bateria do alarmu i immobilizer zakodowany w kluczyku?
Lampka cały czas się świeci...

foxtrot49

  • Gość
Immobilizer
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maj 2013, 21:16:51 »
No to fakt, masz kłopot. Właśnie szczytałem instrukcję. Ani słowa co robić jak to nie działa. Tym bardziej że nadrzędną funkcją powiązaną z alarmem jest odpalenie silnika, i to powinno rozbroić immobilizer. Piszą tak, że jak transponder padnie, kontaktuj się z ASO.