Autor Wątek: [Atos] [Atos] drzwi, centralny zamek  (Przeczytany 3733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Enay

  • Gość
[Atos] drzwi, centralny zamek
« dnia: 30 Kwiecień 2013, 23:00:36 »
Witam, od 3 miesięcy mam Atosa, w sumie wymieniłem rozrząd, pompę wody, dzisiaj tarcze wymieniłem, ale nie o tym ten temat.
Mam problem bo zacięły mi się tylne lewe drzwi, w zimę miałem to samo ale myślałem że to wina mrozu, faktycznie zeszło po paru dniach w garażu, dzisiaj ten sam problem a na dworze 15 stopni, więc coś jest nie tak, jakieś rady co zrobić żeby drzwi się otwierały?
Druga sprawa taka że nie działa mi centralny zamek na tylne drzwi, czytałem już na forum jak to zrobić, ale czy dam radę to zrobić w domowych warunkach i bez doświadczenia w tych sprawach? Prawda taka że moja wiedza o samochodach jest dość kiepska, 2 problem z centralnym zamkiem jest taki że jak było 25 stopni to zamek nie działał, nie reagował, musiałem ręcznie otworzyć drzwi no i alarm zaczął wyć, wtedy już pilot zareagował.
A i Atos 1.0 rocznik 2000, nie wiem czy prime czy zwykły ale chyba zwykły ;p
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:16:57 przez Brt »

R4ZOR

  • Gość
[Atos] drzwi, centralny zamek
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2013, 20:25:42 »
Po pierwsze zdejmij boczek i spróbuj ręcznie otworzyć może z zamka spadło jakieś cięgno.Po drugie  centralny może nie działać z powodu przełamania -przetarcia któregoś z kabelków stawiałbym na miejsce gdzie wychodzą one ze słupka środkowego  i wchodzą ramkę tylnych drzwi ,ew. wymiana siłownika.