Autor Wątek: [i20 PB] clasic + i dolozenie usb  (Przeczytany 23972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Maj 2013, 22:04:32 »
No to lutownica w dłoń  :lol:. Widzę że jednak ciekawość wzięła górę.

tomek505

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Maj 2013, 17:09:04 »
U mnie też  nie ma tych przewódow i wszystko działa.

vqsoft

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Maj 2013, 22:09:52 »
pitolisz... tomasz ;)

kurde jutro wykręcam z ixa panel i przekładam do i20

tomek505

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Maj 2013, 07:21:24 »
To napisz jak było

adrian9001

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Maj 2013, 19:32:17 »
Panowie i Panie jeśli są - potwierdzam działanie. Zakupiłem samą wtyczkę z gniazdem aux i usb, podmieniłem i wszystko pięknie gra. Również czyta wszystkie jak dotąd przetestowane pendrivy, czyta również utworzone katalogi. Miałem obawy czy będzie działać i jak przebiegnie wymiana ale wszytko zajęło 15 minut.

vqsoft

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Maj 2013, 20:34:12 »
wymieniłeś wiązkę ?

adrian9001

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Maj 2013, 20:37:45 »
Nie, wiązki nie wymieniałem. Tylko port aux na taki z usb.

vqsoft

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Maj 2013, 21:28:32 »
patrzyłeś jak z przewodami w wiązce?

adrian9001

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Maj 2013, 11:19:52 »
Mam dokładnie to samo co tomek505, również nie mam wszystkich przewodów które niby są potrzebne patrząc wg rozpiski. Wersja samochodu classic, rok produkcji 2009.

vqsoft

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Maj 2013, 19:04:48 »
no i kicha
widać w i20 clasic + 2012 zaoszczędzili na kablach. U mnie po podpięciu gniazda usb radio nie widzi urządzenia.
Więc albo wiązkę trzeba wymienić albo radio nie obsługuje tego.

Offline de_assis

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 322
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Maj 2013, 21:30:26 »

btn

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Czerwiec 2013, 20:59:24 »
Ja chyba się dopiszę, bo może to tu pasuje.
W nieco wyższej wersji fabryczne USB poprawnie czyta pendrive'a 4GB extrememory, ale 16GB tej samej firmy już nie.
Gdyby ktoś wiedział, jak jest z 8GB, proszę o info.

@de_assis - jak zdjąłeś ten środkowy panel??? Jeżeli można to z wysoką dokładnością łopatologiczną. Nie jestem w stanie pójść dalej po odkręceniu nakrętek z przodu "w nogach" i tej klapki przy ręcznym.

Offline angal

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 32
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Czerwiec 2013, 06:49:59 »
Cytat: "btn"
Ja chyba się dopiszę, bo może to tu pasuje.
W nieco wyższej wersji fabryczne USB poprawnie czyta pendrive'a 4GB extrememory, ale 16GB tej samej firmy już nie.
Gdyby ktoś wiedział, jak jest z 8GB, proszę o info.


Mam 16GB Platinet działa bardzo dobrze.

Offline de_assis

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 322
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Czerwiec 2013, 09:15:44 »
Cytat: "btn"
@de_assis - jak zdjąłeś ten środkowy panel??? Jeżeli można to z wysoką dokładnością łopatologiczną. Nie jestem w stanie pójść dalej po odkręceniu nakrętek z przodu "w nogach" i tej klapki przy ręcznym.


Najpierw gałke odkręcam, potem tą srebrną obwódkę co jest w koło mieszka lewarka się sciąga, wciska się ją ku srodkowi, zeby ze dwa zatrzaski np. przednie wyszly i juz pojdzie, potem to co jest pod mieszkiem ten środkowy panel to łapiesz rękami lewa i prawa z jednej i drugiej strony przy końcu i trzeba pociagnac lekko do góry niech troche wyskoczy, potem do tyłu w strone hamulca ręcznego zeby zatrzaski z przodu nad zapalniczka sie poluzowały i równoczesnie jak do tylu to trzeba lekko do góry pociągnac. Ja sie z tym troche meczylem tez, ale trzeba dosc mocno/zdecydowanie pociagnac w koncowej fazie i ladnie wyjdzie. Podwazalem z przodu nozem ale to jest nie potrzebne. Pozniej przełóż sobie na strone kierowcy to i odepnij wtyczki od kabli. Natomiast zeby sciagnac dalej ten caly srodkowy panel, to trzeba w nogach kierowcy i pasazera odkrecic te sruby/bolce, moze byc potrzebny nóż jakby nie chciala wyjsc na srubka od samego kręcenia. Nastepnie tu jak jest zapalniczka i AUX to obok tego po bokach sa dwie srubki, trzeba to odkrecic. Potem przy hamulcu ręcznym ten mały plastik trzeba wyciagnac, zorientujesz sie o co godzi, podwadzic i ostro pociagnac, potem za hamulcem ręcznym jest okrągla dziurka, tam sie podnosi ten cienki okrągly plastik, w zasadzie nakladke taką i tam jest jedna sruba co generalnie sztywno to wszystko trzyma, trzeba miec klucz z przedluzka i odkreci sie. Tam sie tez  ręczny reguluje i wlasnie, zeby to cale wyszlo to trzeba chyba poluzować hamulec ręczny zeby jego lewarek poszedl maksymalnie w góre, bo inaczej - przynajmniej u mnie - On blokowal ten plastik, brakowalo 3 cm zeby wyszlo. Ja jednak nie mialem az takiej potrzeby zeby to wyciagac, grzebalem za czym innym i chcialem to rozmontowac zeby mi bylo latwiej, ale koniec koncow nie chcialem deregulowac ręcznego, bo mam zle przejscia z rozbieraniem hamulców :P

O to Ci chodziło?

btn

  • Gość
clasic + i dolozenie usb
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Czerwiec 2013, 19:41:47 »
Dokładnie o to. Dziękuję! :)