Autor Wątek: [Scoupe GT] Sprzęgło?  (Przeczytany 1881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cibor

  • Gość
[Scoupe GT] Sprzęgło?
« dnia: 28 Czerwiec 2008, 17:04:18 »
Witam.
Mam taki problem. Mianowicie jak chcę zredukować bieg powyżej 3000 obrotów to nie mogę ponieważ zaczyna mi niesamowicie zgrzytać jakbym chciał wrzucić bieg bez sprzęgła. Obroty mam jak na jałowym.... Nie zawsze się tak dzieje.... Co to może być ?? ?? ??

BartBartez

  • Gość
[S-Coupe] GT - Sprzęgło?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2008, 17:46:37 »
Synchronizatory padły?

Cibor

  • Gość
[S-Coupe] GT - Sprzęgło?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2008, 18:29:18 »
Możliwa wymiana?

Pyros

  • Gość
[S-Coupe] GT - Sprzęgło?
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2008, 19:39:41 »
Zapomni o wymianie synchronizatorów,no chyba,że narzekasz na nadmiar kasy!!!!!! Jeden synchronizator to bodajże koszt ok 800zł i to bez wymiany(wiem bo sam się kiedyś dowiadywałem) :-P Jedyne wyjście to kupic jakąś używaną,tylko najlepiej było by sprawdzić ją przed zakupem bo może być takim samy dziadostwem co Twoja. Hyundaie ogólnie nie mają dobrych skrzyń i trzeba się z tym pogodzić :-(

Podłącze się pod temat :-P Słuchajcie czy w Scoupe jest regulacja wodzików(istnieje taka mozliwość)????

BartBartez

  • Gość
[S-Coupe] GT - Sprzęgło?
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Czerwiec 2008, 19:42:05 »
Cytat: "Pyros"
czy w Scoupe jest regulacja wodzików(istnieje taka mozliwość)????


Niestety. Dopiero w Coupe koreańce wpadli na taki pomysł

maspex

  • Gość
[S-Coupe] GT - Sprzęgło?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwiec 2008, 20:35:14 »
wrzucaj z sila i wyczuciem,nie piesc sie.....wczesniej nie moglem dwojki wrzucic i wstecznego (wogole moglem zapomniec i szybkim ruszeniu ze swiatel),przejechalem bmw z3 1000km i teraz wiem jak sie biegi wrzuca :D jakbys lapal bestie za kark :D

Cibor

  • Gość
[S-Coupe] GT - Sprzęgło?
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Czerwiec 2008, 21:16:27 »
i skrzynie wypruł w kosmos....

IgoReCzeK

  • Gość
[S-Coupe] GT - Sprzęgło?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwiec 2008, 15:23:48 »
Cytat: "maspex"
przejechalem bmw z3 1000km i teraz wiem jak sie biegi wrzuca :D jakbys lapal bestie za kark :D

Witam. Kto siedział w samochodzie podczas jazdy próbnej w Ochotnicy ten wie jak się biegi wrzucają i to same w oryginalnej skrzyni Hyundai'a - bez przesady z tym BMW. ;-) Pozdrawiam Igor.