Autor Wątek: [Elantra XD] ELANTRA - ile zbiorniczkow na plyn do spryskiwacza  (Przeczytany 1050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bcl

  • Gość
ELANTRA - ile zbiorniczkow na plyn do spryskiwacza
« dnia: 24 Marzec 2009, 02:23:51 »
Witam,

Czy Elantra (2001, hatch) ma 1 czy 2 zbiorniczki na plyn do spryskiwacza. Wg ksiazki uzytkownika wychodzi ze jest tylko 1 pod maska. Wg manuala Haynesa (jak ktos nie wie o co chodzi moge podeslac), wychodzi na to ze sa 2. Jednym zdaniem -czy jest odzielny zbiornik na plyn do spryskiwacza tylnej szyby?

/Inna sprawa ze zaden mi nie dziala (mechanika ok), ale to temat na inny watek./
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2020, 15:55:36 przez Brt »

Grzesik1

  • Gość
ELANTRA - ile zbiorniczkow na plyn do spryskiwacza
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Marzec 2009, 06:56:57 »
Jeśli masz manuala, to do garażu i szukaj zbiorniczków...

wlad

  • Gość
ELANTRA - ile zbiorniczkow na plyn do spryskiwacza
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec 2009, 08:16:43 »
Cytat: "bcl"
Czy Elantra (2001, hatch) ma 1 czy 2 zbiorniczki na plyn do spryskiwacza.

jeden.

Tajniaczek

  • Gość
ELANTRA - ile zbiorniczkow na plyn do spryskiwacza
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marzec 2009, 08:21:56 »
Cytat: "bcl"
Czy Elantra (2001, hatch) ma 1 czy 2 zbiorniczki na plyn do spryskiwacza. Jednym zdaniem -czy jest odzielny zbiornik na plyn do spryskiwacza tylnej szyby?
Witam serdecznie w Mojej Elantrze XD jest tylko 1 zbiorniczek i tego jestem pewien bo jeak mi zabrakło w nim płynu to Tylni spryskiwacz nie działał a od Lipca nie znalazłem drugiego zbiorniczka. :>
Cytat: "bcl"
/Inna sprawa ze zaden mi nie dziala (mechanika ok); ale to temat na inny watek./

Jedyne co mi przychodzi do głowy to, odłącz wężyk od dyszy spryskiwacza i uruchom pompke może tylko dysze wylotowe są zatkane. jeżeli nie to sprawdź połączenia węży(ewentualne wycieki) skoro piszesz że mechanika działa rozumiem że chodzi o pompkę <co?> Pozdrawiam Taj <cfaniak>