Autor Wątek: [ix35 EL] Kapsel od reflektorów  (Przeczytany 2247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzegorz

  • Gość
[ix35 EL] Kapsel od reflektorów
« dnia: 13 Marzec 2013, 16:45:10 »
Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie można kupić kapsel (zakrętkę) od reflektorów przednich konkretnie od świateł pozycyjnych. Podczas wymiany żarówki niestety zapomniałem go zakręcić i gdzieś zginął . Pytałem oczywiście od razu w naszym serwisie ale to część nie osiągalna a w internecie jakoś nie mogę znaleźć.
Z góry dziękuję za podpowiedź.
pozdrawiam wszystkich na forum.

Azool

  • Gość
[ix35 EL] Kapsel od reflektorów
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec 2013, 17:47:46 »
Miałem podobną przygodę i okazało się że ta zakrętka spokojnie sobie spoczywała na tej plastikowej osłonie pod silnikiem. Żeby ją zlokalizować odkręciłem koło, bo wtedy wszystko ładnie widać.
Sprawdź może jednak nie wszystko stracone, bo jak nie ma w serwisie to tylko złomowiska i Allegro lub.... zakup kompletnego reflektora.

Grzegorz

  • Gość
[ix35 EL] Kapsel od reflektorów
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marzec 2013, 18:50:45 »
Cytat: "Azool"
Miałem podobną przygodę i okazało się że ta zakrętka spokojnie sobie spoczywała na tej plastikowej osłonie pod silnikiem. Żeby ją zlokalizować odkręciłem koło, bo wtedy wszystko ładnie widać.
Sprawdź może jednak nie wszystko stracone, bo jak nie ma w serwisie to tylko złomowiska i Allegro lub.... zakup kompletnego reflektora.


zaraz biorę latarkę i będę szukał może będzie  ;-)

[ Dodano: 2013-03-14, 10:12 ]
dzięki Azool za podpowiedź kapsel leżał sobie spokojnie na osłonie silnika :-D  :-D  :-D