Autor Wątek: [ix35 EL] brakujące gadżety w ix35  (Przeczytany 52367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fireduck

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Kwiecień 2013, 18:37:38 »
Cytat: "rybkin"
Cytat: "fireduck"
Właśnie wczoraj do mnie dotarło czego mnie najbardziej brakuje. Brakuje otwieranej tylko tylnej szyby w klapie bagażnika. Tak jak to było w Tusconie i Kie Sportage starszej generacji. Zwłaszcza by mi się przydało gdy mam na haku bagażnik z rowerami.


A jaki masz bagażnik,na ile rowerów,jak się sprawuje?Właśnie chcę kupić na hak na 4 rowery.


Ja ma firmy INTERPACK. Na 4 rowery tylko nie uchylny. Ale zapłaciłem 500 zł. Prosty montaż cała listwa ze światłami i miejscem na rejestrację jest. Do Chorwacji z 4 rowerami bez żadnych problemów. bagażnik stabilny 150-160 km/h można ładować na autostradzie :).

rybkin

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Kwiecień 2013, 21:11:56 »
Moj wybór padł na nie uchylny na 4rowery firmy Amos,raczej konstrukcja ta sama,powinien wytrzymać.
Pozdrawiam!

popek38

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Kwiecień 2013, 13:05:38 »
Polecam Thule Euroway, trochę droższy ale uchylny i lekki.

rybkin

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Kwiecień 2013, 15:46:45 »
Cytat: "popek38"
Polecam Thule Euroway, trochę droższy ale uchylny i lekki.


Ładny!
Jednak nie moglem przełknąć brzydki wygląd tego AMOSa(bez obrazy posiadaczy) i wziąłem WJENZEK ALFA 3+1( z Czeskiego filmu :)  ),wyszło trochę taniej niż Euroway z adapterem.
Pozdrawiam

Gringo

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Kwiecień 2013, 23:16:14 »
Aaaa jeszcze jeden duży brak - automatyczne otwieranie/ zamykanie szyby z przodu po stronie pasażera  :evil:

cruel

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Czerwiec 2013, 00:07:56 »
Cóż, brakuje przede wszystkim tempomatu. Dziwne, że nie ma tego nawet jako opcji w wersji Komfort. Z tego co się orientowałem to dostępny jest dopiero w najbogatszej wersji.

Brakuje też opcji napędu 4x4. Cóż, nie jest to stały napęd więc nawet przy silniku 1.6 nie byłoby żadnego dyskomfortu. Automatu też oczywiście dostać nie można.

Brakuje domykania szyb z pilota. Nie ma też automatycznego podnoszenia/opuszczania wszystkich szyb. Tylko trzeba ciągle dzyngla trzymać aby to uczynić.

Czegoś mi jeszcze brakuje względem meganki,ale zapomniałem :) Trochę renata mnie rozpieściła swoim wyposażeniem mimo, że wersja w zasadzie jedna z podstawowych ale wzbogacona kilkoma pakietami.

zomol

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Czerwiec 2013, 03:19:05 »
Wczoraj kupiłem dla żony 12 letnie Audi A4 i po otwarciu maski właśnie mi się przypomniało czego mi jeszcze brakuje w IX35 .............. siłownika maski  :!:  :!:  :!:  
Krew mnie zalewa jak każdorazowo po otwarciu maski muszę podpierać ją "tyczką" jak w Polonezie  :-P

vqsoft

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Czerwiec 2013, 10:06:27 »
mozna wstawić siłownik do łady.. na forum kianki jest to praktykowane.. koszt niewielki a wrażenie bezcenne ;)

linkinlp

  • Gość
Re: [ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Lipiec 2013, 10:46:51 »
"automatycznego domykania szyb + składanie lusterek automatyczne"

rzeczywiscie cos takiego by sie przydalo szczegolnie w lato kiedy nie rzadko jezdzi sie z otwartymi oknami i szyberdachem. niestety nie da sie tego zaprogramowac w komputerze (pytalem w serwisie) bo w aucie nie ma w ogole takiego modulu. jedyne co mozna wlaczyc w kompie to autoblokada drzwi po ruszeniu auta (jakies 15km/h).
zapewne wielu z was przeszperalo internet w poszukiwaniu jakiegos modulu do szyb lusterek i szyberdachu. tez poszperalem ale nie znalazlem za wiele.
pisalem do czlowieka ale bez odzewu.
btw u mnie w serwisie powiedzieli ze moga mi zamontowac jakis modul ale sam musze sobie go znalezc bo oni jeszcze na dobry nie trafili. niby super przyjamniej gwarancji sien ie straci tylko najpierw trzeba taki modul gdzies znalezc :)
moze ktos juz cos takiego robil?

jag888

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Lipiec 2013, 10:22:55 »
jest do kupienia w tym sklepie, ale slabo znam ten jezyk :)

smart window

tu juz lepiej - angielski

smart window 2

pijid

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Sierpień 2013, 20:53:27 »
Odgrzewając trochę temat, mnie brakuje zdecydowanie i mocno możliwości zablokowania (samego) zamka bagażnika. Tak, aby po zamknięciu pokrywy zanim jeszcze wsiądę i uruchomię silnik pokrywa była trwale zamknięta.
Po prostu nie bardzo lubię ryzykować, że jakiś gnojek podbiegnie i ukradnie mi plecak.

Te kwestie składających się lusterek i podnoszących szyb, jak i pewnie klapy to się by pewnie dało załatwić przez jakiś prostu komputerek wiszący sobie na magistrali CAN... O ile to nie jest łączone więcej niż jedną. Po ostatnich atakach na Toyoty i Fordy pewnie ktoś opracuje i taką metodę na Hyundaie  ;-)

Offline Slay75

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 249
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Sierpień 2013, 22:08:27 »
Cytat: "pijid"
Tak, aby po zamknięciu pokrywy zanim jeszcze wsiądę i uruchomię silnik pokrywa była trwale zamknięta.


Ale ja tak mam. Jeśli zamknę bagażnik i odejdę od niego, to już nikt go nie otworzy. Tylko, że ja mam system bez kluczykowy.

mietekb

  • Gość
Gadżety
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Grudzień 2013, 15:27:48 »
Jak zostawicie światła w pozycji "AUTO" to auto zostawia na chwilę zaświecone światła - funkcja Follow me home. I tu mały kruczek: wystarczy drugi raz nacisnąć zamykanie na pilocie i... gasną! Tak samo po otwarciu: otwarcie samochodu zaświeca światła, ale drugie naciśnięcie otwierania na kluczyku je gasi (zaświecą się po uruchomieniu silnika)

Offline gurszczak

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 219
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Grudzień 2013, 15:49:30 »
mietekb, było już o tym :)

linkinlp

  • Gość
[ix35 EL] brakujące gadżety w ix35
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Grudzień 2013, 15:08:16 »
No i ja dorzuce swoje 5 gorszy.
- podczas przyciemniania deski rozdzielczej, zegary sie sciamniaja ale wskazniki wlaczenia swiatel (pozycyjnych, mijania itp) pala sie dalej silnie jasnym swiatlem (irytujace w nocy);
- podczas deszczu opuszczenie i podniesienie szyby nie wyciera jej z kropli, trzeba ruszyc 4 litery na zewnatrz auta i wytrzec ja samodzielnie (oczywiscie na parkingu, podczas jazdy problem znika :-D );
- przy wlaczonym automatycznym trybie wycieraczek, zeby jednorazowo przetrzec szybe samemu trzeba pchnac dzwignie o dwa stopnie w dol co powoduje wylacznie automatycznego wycierania - beznadziejene rozwiazanie;
- kat ustawienia wyswietlacza oryginalnego radia z nawigacja - podczas slonecznych dni nic na niej nie widac, a jak sie dodatkowo zalozy okulary przeciw sloneczne to juz w ogole kaplica;
- w navi brak automatycznego trybu wyswietlania dzien/noc;
- brak automatycznego pomiaru poziomu plynu spryskiwacza.

To chyba tyle :-)