Autor Wątek: Brak lamp cofania  (Przeczytany 1439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adrian_21l

  • Gość
Brak lamp cofania
« dnia: 05 Marzec 2009, 18:25:57 »
witam
od jakiegos czasu nie zapalają mi sie lampy wstecznego biegu i nie wiem gdzie jest czujnik
zarowki są sprawne bo sprawdzalem
moze ktos pomoc ??

Grzesik1

  • Gość
Brak lamp cofania
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2009, 21:20:25 »
z tego co pamiętam to powinien być w skrzyni biegów podłączany od góry, jeśli ktoś ma możliwość to proszę sprawdzić i potwierdzić informację :)

dotka8

  • Gość
Brak lamp cofania
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Marzec 2009, 08:24:18 »
czujnik zawsze jest w skrzyni - musisz zlokalizować kabel i po krzyku :mrgreen:
jak wyciągniesz wtyczkę i zewrzesz ją na krótko (przy włączonej stacyjce) i światła się zapalą to czujnik. jak się nie zapalą to musisz szukać gdzie indziej.

Adrian_21l

  • Gość
Brak lamp cofania
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marzec 2009, 17:02:47 »
no wiec jest inny problem wykrecilem czujnik zeby sprawdzic czy jest zepsuty no i byl zgnieciony i wkrecilem z innej skrzyni bo mialem wymienianą tylko ze teraz nie moge wrzucic piatego biegu i wstecznego biegu a jak go wykrece to moge... widac ze gdy wkrece czujnik i chce mocniej bieg wrzucic to niszcze scianke czujnika ;/

dotka8

  • Gość
Brak lamp cofania
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Marzec 2009, 10:22:16 »
MOŻE TO NIE TEN CZUJNIK - Z INNEJ SKRZYNI?

domarchewa

  • Gość
Brak lamp cofania
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipiec 2009, 23:01:40 »
witam mam ten sam problem a powiedzcie mi czy jest jakis bezpiecznik po drodze??

domarchewa

  • Gość
Brak lamp cofania
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Sierpień 2009, 22:06:41 »
koledzy powiedzcie mi czy ten czujnik jest wkrecony w obudowę skrzyni czy może podpiete sa kable do linek z skrzyni bo takie własnie zauwazyłem przy mojej skrzyni

domarchewa

  • Gość
Brak lamp cofania
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Sierpień 2009, 02:00:14 »
koledzy powiedzcie mi gdzie mogę kupić w miarę tanio ten czujnik ba na necie nie umiem go znaleźć