Autor Wątek: Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY  (Przeczytany 1713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siwyyy17

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY
« dnia: 04 Marzec 2009, 22:20:51 »
a wiec tak jak w tytule nie swieci mi na liczniku polowa lampek ani swiatla mijania ani zydek ani otwarcie klapy bagaznika... co jest przyczyna ?? spalone zarówki ?? czy moze jakis bezpiecznik jest który za to odpowiada ??

Grzesik1

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2009, 16:46:58 »
a sprawdziles bezpieczniki? Nikt za ciebie tego nie zrobi

Erebus

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marzec 2009, 17:18:12 »
siwyyy17 sam sobie Odpowiedziałeś na pytanie. Albo bezpiecznik albo żarówki. Ja stawiam na drugą opcję. Wydaje mi się, że gdyby to był bezpiecznik to padło by całe podświetlenie.

Pozdrawiam
Paweł

siwyyy17

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marzec 2009, 20:35:28 »
heh wiem ze nikt tego za mnie nie sprawdzi ...

macie moze jakas rozpiske bezpieczników który jest od czego ?? jak bezpieczniki nie pomoga to sprawdze zarówki... ale sprzydała by mi sie rozpiska bezpieczników...

Grzesik1

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Marzec 2009, 20:53:38 »
:evil: ... nawet nie zaglądałeś do bezpieczników, gdybyś to zrobił to byś widział, że rozpiska jest na klapce, za chwile zapytasz się gdzie jest skrzynka z bezpiecznikami i gdzie mozna kupić bezpieczniki :evil:

Ja wiem, że nie wszyscy są mechanikami ale troszkę własnej inicjatywy nikomu nie zaszkodziło...

spina205

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marzec 2009, 19:51:40 »
Za pewne braki w twoim oświetleniu jak dobrze pamiętam może odpowiadac bezpiecznik w komoże silnikowej nr.15 10A.


Jak bym miał możliwośś to bym wstawił zdjęcie z rozpisaną skrzynką bezpiecznikową po polsku tą co jest pod maską i ta co się znajduje nadole po lewej stronie koło kierowcy.
Ale niemam takiej możliwości więc nie zamieszczę.
A i natych zdjęciach są jeszcze rozpisane przekażniki które do czego.

dotka8

  • Gość
Brak podświetlenia zegarów !! POMOCY
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Marzec 2009, 09:50:21 »
A masz regulację podświetlenia deski?

Bo u mnie jak deska zgasła to okazało się że uszkodzony jest regulator - elektryk spiął to na krutko i było git