Autor Wątek: [ix35 EL] Gdzie znajdują się filtry? czyli rzeczy wymieni  (Przeczytany 3937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malowany

  • Gość
Witam, za 2 miesiące mam przegląd w ASO, mam prośbę... naprowadźcie mnie gdzie znajdują się pod maską takie rzeczy jak:
- filtr oleju
- filtr powietrza
- filtr przeciwpyłkowy
- filtr paliwa

Prosiłbym o nie zadawanie pytań typu, po co Ci to itd.. Odpowiadam już teraz: muszę wiedzieć przed przeglądam, zdarza się, że nie wymieniają, a w papierach napisane jest, że wymienione.

Co jeszcze jest do wymiany? przy pierwszym przeglądzie? o czymś zapomniałem... chyba tylko o oleju prawda :D?

Jak mnie naprowadzicie to ozdjęciuję :D i wrzucę na forum

Pozdrawiam

klemens

  • Gość
Zamiast szukać, proponuję przed przeglądem kupić sobie w necie, jakimś best-carze czy intercarsie olej i wszystkie filtry (z fakturą) a na przeglądzie poprosić o zwrot starych. Wychodzi to ponad 2x taniej a nie masz obowiązku kupować materiałów w serwisie tylko robić przeglądy.

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
Cytat: "klemens"
Zamiast szukać, proponuję przed przeglądem kupić sobie w necie, jakimś best-carze czy intercarsie olej i wszystkie filtry (z fakturą) a na przeglądzie poprosić o zwrot starych. Wychodzi to ponad 2x taniej a nie masz obowiązku kupować materiałów w serwisie tylko robić przeglądy.


Popieram - to bardzo mądra rada. Też tak zrobiłem- miałem teraz [przegląd po III roku.
A zamiast pytać gdzie znajdują się poszczególne filtry, to kłania się troszkę lektury w formie instr obsługi. Tam jest wszystko wyrysowane.
Jeśli jej nie masz, to poproś w serwisie, aby Ci je pokazano w aucie gdzie są umiejscowione, i powiedz że chcesz być przy ich wymianie. Mają obowiązek Ci je wskazać w czasie wymiany przez mechanika.....