Autor Wątek: pomocy,dziwny pisk z silnika lub skrzyni  (Przeczytany 1166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damianscoupe

  • Gość
pomocy,dziwny pisk z silnika lub skrzyni
« dnia: 02 Marzec 2009, 21:22:18 »
witam mam cupete 1,6 2000r. od paru dni jakis dziwny dziek wydobywa ie albo z silnika lub skrzyni, nie zawsze nawet mozna powiedziec ze zadko
i jak sie pojawi to im szybciej jade to sie nasila az przestanie , jakby cos w padalo w takie wibracje i taki pisk powstaje .co to moze byc????to nie piszczy jak luzny pasek, bardzej taki metaliczny pisk ,trudno to opisac ale moze ktos cos takiego mial.

rafciu

  • Gość
pomocy,dziwny pisk z silnika lub skrzyni
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2009, 23:23:09 »
Mam dokładnie to samo! Najlepsze jest to, że przestało piszczeć na ok. 2 m-ce, a pare dni temu znowu sie zaczęło... Nie mam zielonego pojęcia co to jest, ale zaczynam sie zastanawiać czy to jakaś poducha silnika nie padła i przy przyspieszaniu "silnik" piszczy ;) Paski też już wymieniłem, więc to na bank nie to. Mam nadzieję, że u Ciebie wyjaśni się szybciej niż u mnie ;) Pozdro

damianscoupe

  • Gość
pomocy,dziwny pisk z silnika lub skrzyni
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2009, 21:21:07 »
widze ze nie jestem sam:) dzis jezdzilem bez wlaconego wentylatora od klimy i nie piskalo,wiec podejzewa ze to moze cos z dmuchawa albo te poduszki pod silnikiem.... pozyjemy zobaczymy,ale mam nadzieje ze nic powaznego bo juz 3 dni temu 2 lozyska musialem wymienic...