Autor Wątek: Gdzie dorobić pilota do Sonaty z 2007  (Przeczytany 1414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bard13

  • Gość
Gdzie dorobić pilota do Sonaty z 2007
« dnia: 23 Czerwiec 2008, 09:30:31 »
Sprowadziłem autko z USA. W zestawie był 1 kluczyk z pilotem. Łatwo się domyśleć, ze dobrze by było mieć 2.
O ile z kluczykiem sprawa jest jasna: w ASO surówka 62 PLN, programowanie immobilaisera 150 PLN, wycięcie ząbków 5-30 PLN, czyli koło 240 PLN za sam kluczyk.
Z pilotem jest gorzej.
Pilot za 550-650 PLN plus 150 programowanie, łącznie 700-800 PLN, czyli drugi komplet kluczy powyżej tysiąca. Mały koszmar.
Dlatego też szukam w Warszawie jakiejś firmy specjalizującej się w dorabianiu programowalnych kluczy i pilotów do alarmów (łącznie lub kluczy i pilotów osobno).
Istnieje szansa, że wyjdzie to taniej, tym bardziej, ze pilota do alarmu można kupić w USA za 18 USD plus wysyłka, tylko nie wiem, czy da się je przeprogramować i dlatego przydałaby się gadka z fachowcem
Znacie jakąś firmę?

kedrok

  • Gość
[Sonata NF] Gdzie dorobić pilota do Sonaty z 2007
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik 2008, 14:43:53 »
oż kurde, niezłe sumy. Ja mam co prawda dwa klucze ale pilota tez tylko jednego....

Dareq36

  • Gość
[Sonata NF] Gdzie dorobić pilota do Sonaty z 2007
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik 2008, 15:15:21 »
wutam , też miałem ten samproblem , ( Santa Fe 2004) , i o ile kluczyk to nie aż taka poważna kwota , to pilot .. ups ... ( z tym ,że pprogramowanie immobilajzera skasowali tylko 70 zeta ...). Faktycznie , z pilotem jest kłopot .. można co prawda znależć firmy specjalizujące sie alarmach samochodowych , ale nie wiem , czy koszt będzie dużo niższy .. Pozdrawiam