Autor Wątek: [ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy  (Przeczytany 5656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MANIO

  • Gość
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« dnia: 03 Luty 2013, 15:23:07 »
Witam wszystkich posiadaczy ix35  jestem szczęśliwym posiadaczem ix35 [od 3 dn]i
Hyundai u mnie po raz pierwszy, mam pytanie o gwarancje autko zostało sprzedane w Itali 05.2010 i nie posiada żadnego wpisu w karcie gwarancyjnej jest wpis tylko z Polski z serwisu Boscha gdzie był sprawdzany i miał wymianę filtrów i oleju. Samochód ma przelatane 23500, ciekawe czy mam po co odwiedzać Polski serwis?
A tak poza tym to autko za≈√øte pzd

klemens

  • Gość
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2013, 17:36:46 »
Nie masz po co. Warunkiem utrzymania gwarancji jest przegląd co rok lub chyba 20tys. Obawiam się, że tramwaj odjechał.

zomol

  • Gość
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2013, 12:05:28 »
Auto 2010r więc przegląd obowiązywał co 20 tys albo 12 msc więc już "po ptokach"
Swoją drogą to Twoja książka serwisowa wygląda na popisowy numer handlarzy (czysta książka i mały przebieg)

mada

  • Gość
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2013, 13:59:00 »
Na twoim miejscu i tak bym pojechał do serwisu, nich go dokładnie prześwietlą.
Lepiej wiedzieć na czym się jeździ i odżałować kilka stów dla własnego bezpieczeństwa.
pozdrawiam

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2013, 21:15:47 »
W ASO zdobędziesz jedynie dane o ewentualnych naprawach gwarancyjnych jeśli takowe występowały oraz o wszelkim wyposażeniu z jakim opuścił fabrykę. Naprawy, przeglądy niegwarancyjne są do sprawdzenia jedynie w tym serwisie, w którym naprawa była dokonywana. Sprawdzenie danych w międzynarodowej bazie nie kosztuje kilka stów. Jeśli trafisz na uczynnego doradcę serwisowego zrobi to bezpłatnie.

MANIO

  • Gość
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty 2013, 22:32:45 »
Pojadę do serwisu może coś się wywiem :-)  poza tym samochód nówka podobnym
[ w zużyciu wnętrza] jeżdziłem na jeżdzie próbnej co do czystego zeszytu gwarancji to w mojej firmie mamy sprintery mają one po 2 lata i są bez żadnego przeglądu [ pierwszy będzie dopiero po 30 tys] mojego iksia ściągneli z przelotem 18500 jest więc to realne , aczkolwiek nie wykluczam matactwa z czego my Polacy słyniemy [na szczęście nie wszyscy] .Serwis odwiedzę , ale stację diagnostyczną z szarpakami wcześniej , oczytałem sie o stukach zawieszenia [ na naszym forum] i mam wrażenie że mi stuka :mrgreen: , a tak poza tym samochód bajka Pzd Manio

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Luty 2013, 22:55:17 »
Jesteś z Pruszkowa. Podjedź do ASO "IFAMEX" w Warszawie przy ul. Wawelskiej 3/5. Tam pracują rozsądni ludzie. Opisz całą historię z autem i poproś żeby sprawdzili Ci dostępną historię auta w systemie Hyundaia. Daj znać jak po wizycie.

kaszubk

  • Gość
[ix35 EL] Gwarancja na ix35 z zagranicy
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Luty 2013, 21:40:31 »
Ja też miałem sprowadzony z tym że miałem 2 pieczątki w książce serwisowej, podobno jeden przegląd był w systemie drugiego nie było zrobiłem w Polsce kolejny bo zbliżał sie termin gwarancja ma dalej ciągłość. już korzystałem z naprawy gwarancyjnej został obciążony gwarant. Po zakupie miałem sobie podarować gwarancje ale z głupia podjechałem i ma gwarancje jeszcze ponad 2 latka