Autor Wątek: [Santa Fe SM] Problem z zegrkiem  (Przeczytany 2566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayi7

  • Gość
[Santa Fe SM] Problem z zegrkiem
« dnia: 27 Styczeń 2013, 21:57:19 »
Mam problem odnośnie zegarka,nie działa ale jest to trochę zagadkowa sprawa dla mnie gdyż jak często jeżdżę i akumulator się ładuje nie działa w ogóle ale jak mój santek postał w garażu i aku sie rozładował musiałem odpalić przez''pożyczkę'' prądu o dziw zegarek zadziałał ale potem znowu zgasł.

Mam też problem z zegarkiem na podsufitce nie pamięta daty jaką zapisałem nie wiem co jest.Proszę o pomoc :mrgreen:

Hulltay

  • Gość
[Santa Fe SM] Problem z zegrkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2013, 22:03:48 »
Sorki za offtop'a, ale do swojego zabieram się od dwóch lat, w tym czasie ze dwa razy mi mrugnął i koniec, także chętnie poczytam ;-)

jaclwapl

  • Gość
Re: [Santa Fe SM] Problem z zegrkiem
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2013, 08:24:56 »
Cytat: "mayi7"
Mam problem odnośnie zegarka,nie działa ale jest to trochę zagadkowa sprawa dla mnie gdyż jak często jeżdżę i akumulator się ładuje nie działa w ogóle ale jak mój santek postał w garażu i aku sie rozładował musiałem odpalić przez''pożyczkę'' prądu o dziw zegarek zadziałał ale potem znowu zgasł.


Może jakieś styki gdzieś nie łączą? W sumie nie wiem co może być ale raczej bez wymontowania nic nie zrobisz

Cytat: "mayi7"
Mam też problem z zegarkiem na podsufitce nie pamięta daty jaką zapisałem nie wiem co jest.Proszę o pomoc :mrgreen:


Tu już się wypowiem bo miałem podobnie.... ustawiałem a i tak za jakiś czas czasem dzień czasem dwa wracał do ustawień fabrycznych czyli na grudzień:)
Problemem był słaby aku i słabo zaciśnięte klemy. Podładowałem, nasmarowałem, dobrze docisnąłem i już się nie resetuje dobre 3 miesiące.