Autor Wątek: [Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?  (Przeczytany 8936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

santafanta

  • Gość
[Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?
« dnia: 07 Styczeń 2013, 22:01:46 »
witam wszystkich!

pierwszy post i od razu będzie śmiesznie - nie wiem do czego jest przycisk 'A' otoczony strzałkami obok przycisku wewnętrznego obiegu powietrza na panelu od nawiewów. Załączam zdjęcie i chodzi mi o ten dolny prawy przycisk.
od pół roku jestem bardzo zadowolonym właścicielem santa fe i generalnie jest fajnie, ale skoro już jest tam jakiś taki przycisk to warto by było wiedzieć po co :)
jedyna podpowiedź jest taka że nie da się włączyć obu na raz bo gaszą się nawzajem więc są dla siebie czymś w rodzaju alternatywy.

będę bardzo wdzięczny za pomoc

Offline Brt

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 866
[Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2013, 22:09:47 »
A.Q.S - System sterowania jakością powietrza

santafanta

  • Gość
[Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2013, 22:18:25 »
hej, fajnie fajnie, ale dalej nie wiem jak, kiedy i po co tego używać. w instrukcji pisze coś o spalinach więc może chodzi o pozbywanie się ze środka spalin gdyby się np zdarzyło jechać za jelczem pod górkę, ale nie mam pewności jak to działa i czy to jest to czy coś zupełnie innego...

z góry dziękuję za podpowiedź

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Re: [Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2013, 22:18:28 »
Cytat: "santafanta"
nie wiem do czego jest przycisk 'A' otoczony strzałkami obok przycisku wewnętrznego obiegu powietrza na panelu od nawiewów. Załączam zdjęcie i chodzi mi o ten dolny prawy przycisk.


Strona  67 w Instrukcji Obsługi

Pana  pierwszy post powinien być raczej TU

santafanta

  • Gość
[Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Styczeń 2013, 22:34:24 »
dzięki Kosmos, wygląda na to że to jest coś innego niż myślałem, ale ta odpowiedź mi się jeszcze bardziej podoba, sprawdzę w działaniu :)

pozdrawiam!

Miłek25

  • Gość
[Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2013, 23:54:18 »
To i ja dodam coś od siebie:) to jest od automatycznego otwierania i zamykania obiegu powietrza. Wciśnij ten przycisk i jak będziesz chwilę jechał za jakimś np. dostawczakiem, autobusem itp. to samo powinno się przełączyć na zamknięty obieg, a w sytuacji jak powietrze się poprawi to powróci do otwartego.

santafanta

  • Gość
[Santa Fe CM] do czego jest przycisk 'A' ?
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Styczeń 2013, 23:58:19 »
dzięki Miłek :)