Autor Wątek: [i20 PB] [i20 PB] Trzeszczy uchwyt pasów bezpieczeństwa  (Przeczytany 4297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline de_assis

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 322
[i20 PB] Trzeszczy uchwyt pasów bezpieczeństwa
« dnia: 31 Grudzień 2012, 16:08:52 »
Czy w waszych i20stkach też trzeczy/telepie się uchwyt pasów bezpieczeństwa? Chodzi mi o tą czesc obok hamulca recznego w ktora wtyka sie pas, wydaje mi sie, ze to tylko ten kierwocy trzeszczy. Jest to irytujace ... Dajmy na to przez pierwsze 300 metrow nie zapinam pasa, albo wyjezdzam z garzu zeby umyc samochod i to mi tak telepie sie, ze trzeszczy i denerwuje.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2020, 12:53:00 przez Brt »

domin

  • Gość
[i20 PB] Trzeszczy uchwyt pasów bezpieczeństwa
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2013, 12:01:54 »
No nie bardzo potrafię sobie wyobrazić jak to wygląda :-/

Offline de_assis

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 322
[i20 PB] Trzeszczy uchwyt pasów bezpieczeństwa
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2013, 14:31:32 »
Masz przy hamulcu ręcznym uchwyt od pasów, tam zapinasz pas ... i to sie telepie powodując rzechot ....

domin

  • Gość
[i20 PB] Trzeszczy uchwyt pasów bezpieczeństwa
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2013, 18:39:21 »
No a dobrze masz dokręcony ten uchwyt do szyny fotela? U mnie ten element jest osadzony sztywno i w zasadzie porusza się tylko przód-tył. Odchylenie na bok jest nieznaczne i następuje tylko w przypadku mojej ingerencji, tzn. odchylenia na bok.

Brayan73

  • Gość
[i20 PB] Trzeszczy uchwyt pasów bezpieczeństwa
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Styczeń 2013, 19:53:48 »
mam podobnie jak domin nic mi nie telepie, zamocowany na sztywno
przejechane 16 tys km

ziutek

  • Gość
[i20 PB] Trzeszczy uchwyt pasów bezpieczeństwa
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Styczeń 2013, 19:48:22 »
U mnie trzeszczało. Kupiłem silikon w sprayu. Bardzo polecam na wszelakie piski i trzeszczenia. Spryskałem i święto. Świetnie się to nadaje do zawiasów, uszczelek i tym podobnych. Na przykład na mrozie miałem problem z zatrzaskiwaniem się zapięcia pasa bezpieczeństwa kierowcy - bardzo irytujące, nawet zgłosiłem do serwisu. Po ich przesmarowaniu zacinało się dalej. Po wpuszczeniu do środka tego sprayu jak ręką odjął.