Autor Wątek: [Pony] Serce z Colta  (Przeczytany 5030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dyzio007

  • Gość
[Pony] Serce z Colta
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Lipiec 2008, 22:40:28 »
Vex, miales szybkiego pony ?? wiesz co sie rozwala co jest nie tak?? ja smigalem poniakiem ktory byl naprawde szybki i nic z mechaniki hyltaja sie nie wysypywalo.

Vex

  • Gość
[Pony] Serce z Colta
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Lipiec 2008, 00:21:10 »
Pony nie pony, w samochodzie ktory kupy sie nie trzyma takie modyfikacje moim zdaniem sa bez sensu. Najpierw pozadna baza pozniej swapy.

emer

  • Gość
[Pony] Serce z Colta
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Lipiec 2008, 09:50:16 »
No podłoge bede robił i dodatkowo jeszcze wzmacniał.Mozna powiedziec ze bede miał prawie za darmo...Po prostu myślałem że wejdzie jakiś silniczek przy którym nie trzeba będzie wiele przerabiac...sprzedawać kucyka sie nie opłaca bo nic nie dostane a na nowy mnie nie stać

Sorki ze tak głowe zawracam...ale prawdopodobnie bedzie 2 praca i uparcie bede sie starał o ten swap...za troche więcej niz 1500:)
no wiec...kto mi dokładnie powie jakie części trzeba przełożyć?chodzi o 1,8 z lantry bo z tego co wyczytałem na starym forum to wyszło najtaniej ( 3500 minus remont silnika i blos)
to co ja wyczytałem(nie licząc wzmacniania i robienia podłogi:) ) :
silnik,komp,pompa, przepływomierz, przerobienie łapy z tyłu, łapa obok rozrządu z lantry ,lekkie przerobienie podłużnicy, półosie pasują z kucyka, skrzynia z kucyka...
co jeszcze?
i czy łatwiej/taniej będzie wsadzić ten 1,8 czy 1,6 16v?
myślałem jeszcze nad 1,5 116ps z scoupe ale skrzynia podobno jest z 2 strony...

Cibor

  • Gość
[Pony] Serce z Colta
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lipiec 2008, 18:07:00 »
Chłopie odpuść...... Nie warto.... pojeździj jeszcze trochę tym... odłóż kaskę i kup sobie coś lepszego przynajmniej scoupe.... Lepiej na tym wyjdziesz niż "wieczna" zabawa z kucykiem... Naprawdę.... Wszystko to stare silniki dobrego nie kupisz.... Części i cała zabawa wyniesie cię kupę kasy.... Odpuść....