Autor Wątek: [Santa Fe SM] Problem z halogenami  (Przeczytany 2272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayi7

  • Gość
[Santa Fe SM] Problem z halogenami
« dnia: 29 Grudzień 2012, 10:18:25 »
Mam problem odnośnie halogenów,włączam prawą stronę działają,włączam lewą nie działają.Sprawdziłem bezpieczniki są ok.Nie wiem czym to jest spowodowane,proszę o pomoc jestem nowy na forum.pozdrawiam mayi7.

[ Dodano: 2012-12-29, 13:07 ]
błagam pomóżcie mi z tymi halogenami bo już białej gorączki dostaje z tym nie chce aby mój santek był zezowaty :-(

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Santa Fe SM] Problem z halogenami
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2012, 15:41:25 »
http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2535 tutaj masz schemat instalacji elektrycznej , zdjęcia rozlokowania kostek i rozkład pinów w kostkach + próbnik 12V żeby poszukać gdzie nie ma napięcia.

mayi7

  • Gość
[Santa Fe SM] Problem z halogenami
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2012, 17:08:04 »
dobra dzięki pogrzebie przy tym

[ Dodano: 2013-05-07, 13:06 ]
Otóż chciałbym powrócić do mojego problemu,gdyż juz mnie to zaczyna wnerwiać o mało co nie dostałem mandatu za brak świateł przeciwmgielnych.Wyjąłem radio,kieszeń od radia może kostka od przełącznika wypadła,ale nie wszystko ok,ale zaciekawiło mnie takie charakterystyczne ''cyk'' podczas włączanie halogenów odgłos pochodzi z lewej strony auta a dokładnie z ''puszki'' z bezpiecznikami,chciałbym dodać że prawa strona halogenów działa normalnie,błagam pomocy może mi się uda naprawić to samemu a nie wydawać kasę na elektronika.pozdrawiam mayi7