Autor Wątek: [Getz] [Getz] Ustawienie zegarka  (Przeczytany 15439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gal

  • Gość
[Getz] Ustawienie zegarka
« dnia: 20 Grudzień 2012, 09:55:50 »
Witam wszystkich forumowiczów!:)

Zwracam się do was z pytaniem zapewne dla większości banalnym, ale jak to "baba" nie chcę kręcić wszystkim na oślep. ;)
Chciałabym się dowiedzieć jak zmienić godzinę w zegarze wmontowanym w deskę rozdzielczą. Niestety instrukcja, którą posiadam nie przewiduje takiego ulokowania zegara i wszelkie porady w niej zawarte dotyczą sterowania zegarem umieszczonym w panelu radia. Natomiast mój nowy nabytek nie ma oryginalnego radia, a ten nieszczęsny zegar w desce rozdzielczej.
O, tak wyglądającej:
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2020, 18:36:03 przez Brt »

Offline albert

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1815
[Getz] Ustawienie zegarka
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2012, 10:30:52 »
Mam takim sam uklad zegarów. Na zegarze szybkościomierza po prawej stronie jest pokrętło. Obracając w lewo ( lekki obrót i przytrzymanie ) zmianiamy godzinę, a w prawo minuty. Jeżeli byłby problem, to dodatkowo lekko wcisnąć pokrętło i jak wyżej.

Gal

  • Gość
[Getz] Ustawienie zegarka
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2012, 16:51:03 »
O, sprytne. Serdecznie dziękuję :)
A jeszcze z ciekawości, do czego służy lewe pokrętło?

Offline albert

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1815
[Getz] Ustawienie zegarka
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2012, 17:13:42 »
Nad wyświetlaczem godziny jest wyświetlacz kilometrów. Ma trzy zakresy. Na jednym przebieg całkowity samochodu, a na dwóch pozostałych można ustawiać przebieg przejechanej trasy, np z punktu A do punktu B. Zmiana zakresów odbywa się poprzez przyciskanie tego lewego pokrętła. Można nim również zerować te dwa zakresy poprzez przytrzymanie wciśniętego pokrętła. Jest to opisane w instrukcji obsługi na str. 1-56. Instrukcja jest w dziale download.

Gal

  • Gość
[Getz] Ustawienie zegarka
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Grudzień 2012, 17:37:15 »
Ach... ja sobie ściągnęłam instrukcję do mojego rocznika z chomikuj.pl i tam były opisane inne deski rozdzielcze.
W takim razie pobiorę jeszcze tutejszą.
Serdecznie dziękuję za pomoc. :)