Autor Wątek: [i20 PB] [i20 PB] Spinki gumowych uszczelek drzwi - różne kolory  (Przeczytany 4579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kudłaty_1975

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 235
[i20 PB] Spinki gumowych uszczelek drzwi - różne kolory
« dnia: 05 Grudzień 2012, 16:39:04 »
Witam.

Chciałbym zapytać, czy ktoś z Forumowiczów w swoim i20 ma spinki mocujące gumowe uszczelki wokół drzwi w różnych kolorach?
W moim w przednich prawych drzwiach są białe, a w lewych przednich są żółte. Chodzi mi o spinki, które mocują gumowe uszczelki bezpośrednio do drzwi. Najlepiej będzie je widać w okolicy zamka. Wystarczy lekko odciągnąć lub ugnieść.  W tylnych drzwiach jakoś tak bezmyślnie nie sprawdziłem, ale w najbliższym czasie też tam zerknę.
Jeśli u Was spinki wszędzie są takie same, to mam niezłego rebusa. Samochód z salonu, także nie wiem, czy panu/pani na linii montażowej przynieśli inny kolor spinek, czy samochód był uszkodzony i naprawiany.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2020, 12:53:31 przez Brt »

Brayan73

  • Gość
[i20 PB] Spinki gumowych uszczelek drzwi - różne kolory
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2012, 09:43:29 »
ja mam w tylnych boczkach białe i zółte  :)
jak zakładałem głośniki to tez się zastanawiałem co to za cudaki
może to norma

Kam-mil

  • Gość
[i20 PB] Spinki gumowych uszczelek drzwi - różne kolory
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2012, 19:02:39 »
A może te spinki się różnią długością lub grubością? I dlatego są w różnych kolorach?

Offline Kudłaty_1975

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 235
[i20 PB] Spinki gumowych uszczelek drzwi - różne kolory
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień 2012, 13:56:22 »
Chyba to norma. W tylnych drzwiach też są różne. Oczywiście białe i żółte. Może to celowe działanie, aby na linii montażowej ktoś nie założył uszczelki  przeznaczonej dla prawych drzwi na lewe, tak sobie pomyślałem  ;-)