Autor Wątek: Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centra  (Przeczytany 8159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niebrzydal

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 154
Czy jest możliwość nauczenia szyb zamykania po kilu sekundach od przytrzymania włącznika szyb?
Czy jest automatyczne domykanie szyb oraz automatyczne zamykanie auta po braku aktywności ze strony użytkownika po jakimś czasie od wyłączenia silnika?
Oczywiście zadałem pytania dla standardowych instalacji dla tego modelu.

stanley84pl

  • Gość
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2012, 18:22:32 »
jak nie ma w manualu to raczej nie ;) Pozdrawiam

kml

  • Gość
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2012, 18:57:12 »
Na alledrogo są moduły domykania szyb z opóźniaczem etc, ale musisz po prostu poczytać.

Offline IgoReCzeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 631
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2012, 20:14:16 »
Cytat: "niebrzydal"
Czy jest możliwość nauczenia szyb zamykania po kilu sekundach od przytrzymania włącznika szyb?
Czy jest automatyczne domykanie szyb oraz automatyczne zamykanie auta po braku aktywności ze strony użytkownika po jakimś czasie od wyłączenia silnika?
Nie spotkałem się dotychczas z tymi funkcjami przy jedynie fabrycznych instalacjach zamka centralnego w Hyundai'ach. Domyślić się w dalszym następstwie mogę, że nie wchodzi w grę "nauczenie" ich takich funkcji. Możesz natomiast posiłkować się urządzeniami dodatkowymi, takimi jak choćby alarmy, które oferują wyżej wymienione funkcje lub moduły do tego przeznaczone (jak słusznie zasugerował mój przedmówca). Pozdrawiam Igor.

Offline niebrzydal

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 154
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2012, 23:07:25 »
Sprawdzałem w Sintrze i nauczenie działa: najpierw szybę do dołu i trzymamy 5 sek, a potem do góry i trzymamy 5 s. Przy ponownym opuszczaniu szyby i przytrzymaniu przycisku 0,5 s szyba schodzi automatycznie do dołu. Z dołu też tak działa. Niestety Trajet tylko w drzwiach kierowcy ma funkcję tylko do dołu po mocniejszym wciśnięciu przycisku. Domykania też nie ma.

Offline IgoReCzeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 631
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Grudzień 2012, 23:17:02 »
Cytat: "niebrzydal"
Niestety Trajet tylko w drzwiach kierowcy ma funkcję tylko do dołu po mocniejszym wciśnięciu przycisku.
Przy Sonacie jest dokładnie tak samo, ale to nie są funkcje o które pytałeś w pierwszym poście.  :-/  Nie ukrywam, że w wielu sytuacjach były by przydatne (z możliwością wyłączenia najlepiej).

maciekw

  • Gość
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Grudzień 2012, 12:25:26 »
na allegro poszukaj alarmu (np vulcano v2 lub v3) oraz tzw. modułu komfortu (do domykania szyb po zamknięciu samochodu)

xoytec

  • Gość
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maj 2013, 15:53:06 »
Czy ktos moze ma schemat instalacji fabrycznego zamka centralnego Hyundai trajet  po lifcie kupilem na allegro ponoc zestaw najlatwiejszy w podłaczeniu sterownik MAXICAR 286

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Maj 2013, 18:18:47 »
Trzeci link od góry schemat instalacji elektrycznej http://doc.hyundai-autoclub.ru/trajet/.

xoytec

  • Gość
Mam prośbę o informacje na temat szyb elektrycznych i centralki.
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Maj 2013, 01:36:38 »
dzieki